توضیح مدیرعامل برج میلاد درباره برگزاری کنسرت پاپ

مدیرعامل برج میلاد در مورد عدم برپایی کنسرت موسیقی پاپ در برج پاسخ داد.
فرزاد هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگار«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در پاسخ به علت چرایی حذف برگزاری کنسرت‌های پاپ در برج میلاد گفت: من از شما سوال می‌پرسم که آیا موسیقی در برج میلاد حذف شده است؟ و پاسخ این است که موسیقی نه تنها از برج حذف نشده بلکه رویکرد تغییر کرده است.
وی با طرح این سوال که آیا موسیقی پاپ حذف شده؟ گفت: موسیقی پاپ در برج حذف نشده است؛ چراکه چندی پیش گروه موسیقی چارتار در تالار اصلی کنسرت برگزار کرد و ۵۰۰۰ نفر شرکت کردند.
هوشیار با بیان اینکه موسیقی پاپ در یادمان ملی که محل اتفاقات فاخر است ممیزی می‌شود، گفت: همه جای دنیا سالن‌های ویژه مثل سالن معروف لندن و فرانسه… نیز ممیزی می‌شوند و اجرای کارها را انتخاب می‌کنند.
مدیرعامل برج میلاد با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری موسیقی برج میلاد شامل فرهیختگان موسیقی آثار موسیقی پاپ را برای برگزاری کنسرت در برج میلاد انتخاب می‌کنند، گفت: ما در این برج رویکرد فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده و باید اتفاقات فاخر در این یادمان رخ دهد و از انجایی که جریان موسیقی ملی و کلاسیک از روند فعلی پاپ دور است به نظرم در حوزه موسیقی پاپ اتفاق فاخر موسیقی فرهنگی رخ نمی‌دهد.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن