کریم آقاخان کیست؟

روزنامه‌ی کیهان در شماره‌ی سه‌شنبه‌ی خود در متنی با تیتر «اهانت تجلیل‌کنندگان از شجریان به انقلاب مردم ایران!» به شجریان حمله کرد. اما کریم آقاخان کیست؟

امیر هاشمی مقدم، پژوهشگر فرهنگی و عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در تیرماه سال گذشته در تحلیلی با عنوان «آقاخان، اسماعیلیان و فرصت‌هایی که ایران می‌سوزاند» ضمن اشاره به بخشی از فعالیت‌های او، نوشته بود که ایران می‌توان با ظرافت از ظرفیت‌های چنین افرادی بهره ببرد. متن این یادداشت را می‌توانید در [لینک] بخوانید.

متن کیهان

متن کامل نوشته‌ی روزنامه‌ی کیهان در پی می‌آید:

«بنیاد موسوم به آقاخان متعلق به یکی از عناصر پیشانی‌سفید کانون‌های جهانی صهیونیستی، در تازه‌ترین همایش خود درباره ایران، انقلاب اسلامی را در بن‌بست‌های مختلف داخلی و خارجی تفسیر کرد!
در این همایش که به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شد و برخی از ضد انقلابیون فراری از کشور در آن حضور داشتند، نتیجه گرفته شد که چهل سال پس از انقلاب، ایران با بحران‌های زیست‌محیطی و مالی و اقتصادی و بن‌بست سیاست خارجی و داخلی رو‌به‌رو است و از نظر این بنیاد حکومت در خروج از این بن‌بست‌ها، ناتوان است!
این درحالی است که علی‌رغم تحریم‌های به قول آمریکایی‌ها فلج‌کننده در طول ۴۰ سال گذشته و انواع و اقسام توطئه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی و نظامی و هجمه عظیم فرهنگی اما انقلاب و نظام اسلامی بنا به اعتراف مراکز آماری و گزارش‌های موسسات پژوهشی غرب و حتی اظهارات برخی مقامات اروپایی و آمریکایی در سال‌های پس از انقلاب در زمینه‌های مختلف، پیشرفت‌های شایانی داشته که اساسا با دوران پیش از انقلاب غیرقابل مقایسه است و اقتدار سیاسی و نظامی آن در منطقه و همچنین جهان، باعث شده که از نگاه مراکز استراتژیک جهان سلطه از عامل قدرت‌های جهانی در سال‌های قبل از انقلاب به یک عامل تعیین‌کننده در سیاست‌های جهانی و یکی از کارگردانان این صحنه تبدیل شود.  قابل ذکر اینکه بنیاد آقاخان متعلق به «شاه کریم حسینی، آقاخان چهارم» ( کریم آقاخان ، چهل‌ونهمین امام موروثی و رهبر فرقه انحرافی اسماعیلیان نزاری آقاخانی ) از عناصر شناخته‌شده کانون‌های فراماسونری است که در اجرای سیاست‌های ضد اسلامی این کانون‌ها نقش مهمی برعهده داشته و دارد همچون تقویت فرقه بهاییت، مجری برنامه‌های بریتانیا در کشورهای جهان سوم (که باعث اعطای لقب شوالیه و SIR از سوی ملکه انگلیس به آقاخان شد)، طراحی پروژه تخریب مسجدالحرام از طریق برج‌های جنجالی «ابراج البیت» در کنار خانه خدا و احداث علائم و نشانه‌های ماسونی مانند ابلیسک در کشورهای مختلف جهان توسط فراماسون درجه ۳۳ این بنیاد به نام «نورمن فاستر» و ….
یادآور می‌شود که بنیاد آقاخان در سال ۱۳۹۲، جایزه ۲۵۰ هزار دلاری مسابقه معماری خود را به محمد بهشتی، مشاور سازمان میراث فرهنگی اعطاء کرد و چندی پیش نیز جایزه موسیقی خود را به محمدرضا شجریان اختصاص داد و وی را «خداوندگار موسیقی» نامید!»

آقاخان ، اسماعیلیان و فرصت‌هایی که ایران می‌سوزاند

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. عجب زمانه ایست…..دراین دیار…واریته ای رنگارنگ از همه چیز…مخصوصا متوهمان روانپریش را بنگرید که دنکیشوت وار به اسیاب های بادی حمله میبرند……البته بازهم شجریان …..نمیدانم این مردچه نقشی دراین منازعات دنکیشوتی دارد که بازهم باید راکبان مرکب سروانتس براوحمله میبرند….

  2. ضد انقلابیون خارج کشور که خیلی معنی نداره حاج حسین. شما که بهتر می دونید که عوامل نفوذی خودتون هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن