پوشاندن نام مک‌کین روی ناو آمریکایی در سفر ترامپ به ژاپن!

بنا بر گزارش منتشرشده در روزنامه‌ وال استریت ژورنال، در جریان سفر دونالد ترامپ به ژاپن، کاخ سفید از نیروی دریایی آمریکا خواست که نام جان مک‌کین روی ناو آمریکایی را بپوشانند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، ‌به نوشته روزنامه‌ وال استریت ژورنال، کاخ سفید از نیروی دریایی آمریکا خواست نام جان مک‌کین سناتوری که چندی قبل به خاطر بیماری جان خود را از دست داد و همواره یکی از منتقدان سرسخت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بود، با نوار پارچه ضد آب (تارپولین) و دیگر تجهیزات بپوشانند تا رئیس جمهوری به هنگام بازدید نام او را روی بدنه این کشتی نبیند.

همچنین ملوانان همه وسایل داخل کشتی را که نام “مک‌کین” روی آن نوشته شده بود، جابجا کردند.

روزنامه‌ وال استریت ژورنال بر اساس ایمیلی که یک مقام نظامی داده است، اعلام کرد: کاخ سفید و نیروی دریایی آمریکا در این باره مکاتباتی داشته‌اند.

مک‌کین یکی از  منتقدان سرسخت ترامپ و سیاست‌های وی در عرصه داخلی و بین‌المللی بود.

در همین راستا مگان مک‌کین، دختر این سناتور در پیامی در توییتر نوشت: “ترامپ یک کودک است که همواره توسط عظمت و بزرگی و زندگی باور نکردنی پدر من تهدید خواهد شد”.

بعد از شروع جدال‌ها در این باره ترامپ پاسخ داد که هیچ ایده‌ای نسبت به این برنامه ندارد و او از این موضوع خبر نداشته است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بارها از مک‌کین به تندی انتقاد کرده و حتی دوران اسارات او به عنوان سرباز جنگی در ویتنام را به سخره گرفته بود.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/CXC3V
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن