رییس بسیج: مانند شب عملیات است | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز رییس بسیج: مانند شب عملیات است | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

رییس بسیج: مانند شب عملیات است

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حیات بسیج را در خدمت‌رسانی می‌دانیم، گفت: موقعیت فعلی برای رسانه‌ها مانند شب عملیات دفاع مقدس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامحسین غیب پرور در دیدار صمیمانه با مدیران رسانه‌های داخلی و فعالان شبکه‌های اجتماعی که شنبه شب برگزار شد، ضمن بیان مطالبی در خصوص فعالیت‌های بسیج در عرصه خدمت‌رسانی به مردم به نقش رسانه‌ها در این زمینه اشاره کرد و از اهمیت نقش رسانه در دوران کنونی کشور سخن گفت.

وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه حیات بسیج را در خدمت‌رسانی می‌دانیم، اظهار کرد: اعتلای بسیج رفتار جهادی، انقلابی و مؤمنانه در مسیر خدمت است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ریشه فروپاشی زورمداران تاریخ را در فاصله آنان با مردم ذکر کرد و افزود: موقعیت فعلی برای رسانه‌ها مانند شب عملیات دفاع مقدس است.

مدیران مسوول رسانه‌ها چه گفتند؟

در این دیدار، مدیران مسوول رسانه‌ها با بیان دغدغه‌ های انقلابی رسانه‌ها به راهکارهای اساسی برای حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی کشور اشاره داشتند.

بیژن نوباوه مدیرمسوول روزنامه عصر ایرانیان در این خصوص گفت: اگر فرهنگ را با رسانه درست کنیم، تمام بخش‌های کشور از جمله اقتصاد درست می‌شود.

وی همچنین افزود: بسیج، فرهنگ بسیجی را در رسانه‌ها تسری دهد.

الیاس حضرتی مدیرمسوول روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد هم در این دیدار اظهار کرد: جریان‌های سیاسی درباره اصل نظام اختلافی ندارند و بقیه مسائل و اختلافات هم جزئی و قابل‌حل است.

علی متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا البته از سردار غیب‌پرور درخواست کرد تا رسانه‌ها را به خودی و غیرخودی تقسیم نکند و در ادامه گفت: منشور اخلاقی رسانه‌ها را امضا و به آن عمل می‌کنیم.

محمدعلی وکیلی مدیرمسوول روزنامه ابتکار در این نشست صمیمانه بسیج را عامل وحدت و انسجام دانست و از افزایش خدمات اجتماعی بسیج طی سال‌های اخیر سخن به میان آورد.

بیژن مقدم، مدیرمسوول سایت الف یکی دیگر از فعالان حوزه رسانه بود که خواستار تکثیر بسیج در تمام ابعاد شد و این نهاد مبارک را سقف انقلاب ذکر کرد.

مدیرمسوول خیبر آنلاین هم در این نشست از کسانی انتقاد کرد که از عکس و نام شهدا استفاده ابزاری می‌کنندو گفت: اینکه عکس شهید داشته باشیم و برعکس شهید رفتار کنیم، نامش چیست؟ اینکه در مجلس شورای اسلامی لباس سپاه بپوشند و همزمان با fatf سپاه را دچار خودتحریمی کنند، چه نام دارد؟

علی اصغر شفیعیان مدیر مسوول انصاف نیوز یکی دیگر از مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب حاضر در نشست صمیمانه با رئیس سازمان بسیج مستضعفین بود که اعتقاد داشت اکثر رسانه‌های کشور حاکمیتی هستند و بیشتر در نقش روابط عمومی عمل می‌کنند. وی اظهار امیدواری کرد این جنس نشست‌ها برای تبادل‌نظر ادامه پیدا کند.

زابلی‌زاده مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا و غرقی، خبرنگار پیشکسوت هم در ادامه این نشست خواستار تربیت خبرنگار و عکاس حرفه‌ای و عمیق توسط بسیج در حوزه رسانه شدند و با انتقاد از برخی رسانه‌های داخلی همسو با رسانه‌های بیگانه اظهار داشتند این رسانه‌ها علیه منافع ملی کار می‌کنند که باید بر  همگرایی رسانه‌ای تأکید شود.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن