پیام سیدمحمد خاتمی به کنگره حزب مردم‌سالاری

پیام سیدمحمد خاتمی، رییس جمهور دولت اصلاحات به سیزدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری در این مراسم قرائت شد.
به گزارش ایلنا، متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد خاتمی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردمسالاری مقتضی زندگی مطلوب در روزگار ماست و مردم‌سالاری سازگار با دین، حاصل انقلاب کبیر اسلامی است و سیاست دینی، انقلابی و ملی همه ما دفاع از نظامی است که متعلق به همگان و متکی بر رای مردم و مدافع آزادی، عدالت و اخلاق است.
در جمهوری اسلامی حضور همه مردم در تمامی عرصه‌ها به رسمیت شناخته شده است و لازمه آن حضور فعال، آزاد و امن همه تشکل‌ها و احزاب و گروه‌هایی است که در عین پایبندی به اصالت‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی٬ مدافع حقوق مسلم مردم و ناظر بر رفتار و سلوک مسئولان و منتقد منصف سیاست‌ها و رویه‌ها و پاسدار مصالح ملی و حقوق اساسی جامعه هستند.
حزب مردم‌سالاری به نوبه خود تلاش کرده است علیرغم پاره‌ای محدودیت‌ها و همه فراز و نشیب‌ها نشاط را به عرصه حیات اجتماعی و فعالیت‌های سیاسی بیاورد و از مردم‌سالاری سازگار با دین که حاصل ارجمند انقلاب اسلامی است دفاع کند.
ضمن ادای احترام به همه تشکل‌ها و احزاب و گروه‌هایی که از ارزش‌های اصیل اسلامی و روش‌های مردم‌سالارانه دفاع کرده و می‌کنند؛ برای همایش سراسری حزب مردم سالاری آرزوی موفقیت می‌کنم.
امیدوارم این نشست‌ها در جهت فراهم کردن زمینه همدلی بیشتر میان جریان‌ها و گروه‌هایی باشد که در صداقت آن‌ها و نیز پایبندیشان به مصالح ملی و عزت میهن و پیشرفت آن و سربلندی ملت تردیدی وجود ندارد.
سیدمحمد خاتمی
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن