برادر میترا ستاد: دلیل قتل مصاحبه‌ای بود که قرار بود با خواهرم انجام شود

بخش‌هایی از گفتگوی شرق با مسعود استاد را در ادامه می‌خوانید:

*قتل خواهرم (میترا استاد)  سیاسی نیست و دلایل کاملاً خانوادگی دارد. من مدارکی دارم که نشان می‌دهد آقای نجفی همسر اولش را طلاق داده است؛ اما حالا می‌گویند او را طلاق نداده‌. دلیل قتل مصاحبه‌ای بود که قرار بود با خواهرم انجام شود.

خواهرم با نهادهای امنیتی ارتباطی نداشت

*این را که گفته شده خواهرم با یک نهاد امنیتی ارتباط داشته، رد می‌کنم. او با هیچ نهادی ارتباط نداشت. آنها اختلافاتی با هم داشتند؛ اما اصلاً صحبت از جدایی نبود و اولین بار است که گفته می‌شود قرار بود میترا از آقای نجفی جدا شود.

*روز قبل از قتل تا چهار صبح من با خواهرم در تماس بودم و او از درگیری‌ای که با شوهرش داشت، به من گفت. فردای آن روز قرار بود برای مصاحبه برود که این قتل اتفاق افتاد و علت قتل به مصاحبه برمی‌گردد. قرار بود روز حادثه خواهرم با یک سایت خبری مصاحبه کند و مسائلی را مطرح کند که همین امر باعث شد خواهرم کشته شود.

رضایت نمی‌دهیم

*روز جمعه ما در دادسرای جنایی بودیم. آقای نجفی شخصاً با من یک ساعت صحبت کردند تا بتوانند رضایت بگیرند؛ اما ما رضایت نمی‌دهیم. خیلی مسائل هست که می‌دانم؛ اما حالا وقت گفتنش نیست و من بعد از صدور حکم درباره آن صحبت خواهم کرد و واقعیت‌هایی را خواهم گفت.

*او در پاسخ به این سوال که چرا پرونده تا این حد سریع رسیدگی شد، گفت: این پرونده از حد ملی خارج شده و جهانی شده و قوه قضائیه هم ویژه به آن رسیدگی کرده است.

*حرف پدر و مادر و خواهرزاده‌ام حرف من است و آنچه من تصمیم بگیرم آنها نیز قبول می‌کنند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. اگراختلافات خانوادگی بوده این سوال پیش میاد که چه نیازبه مصاحبه بارسانه بوده؟مگراختلافات خانوادگی رودررسانه ها مطرح می کنند؟

    6
    1
  2. طاهر این امر آن است که با اعتراف برادر مقتول، مرحومه اصلا در وضعیت مطلوب نبوده است که ۴ ساعت با برادرش در مورد مسایل خصوصی نجفی مذاکره می کرده این امر نشان دهنده احتمال زمینه خودکشی مقتوله بسیار بالا بوده است فلذا پیشنهاد می شود که این برادر مقتول بازداشت و مصاحبه شود.

    1
    3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن