پاسخ کارگزاران به سایت نزدیک محسن هاشمی

روابط عمومی کارگزاران سازندگی درباره‌ی انتشار یادداشتی در سایت انتخاب درباره‌ی ماجرای محمدعلی نجفی و میترا استاد که آن را «توهین آمیز» خوانده پاسخ داد؛ این سایت به محسن هاشمی از اعضای ارشد همین حزب نزدیک است که رییس شورای شهر تهران و از گزینه‌های شهرداری بوده است.

به گزارش انصاف نیوز، متن این اطلاعیه در پی می‌آید:

✅پیرو انتشار یادداشتی توهین‌آمیز درباره نقش جناب آقای سیدحسین مرعشی، عضو هیئت مؤسس و سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران در پروسه تعیین شهردار تهران، در سایت «انتخاب» مواردی جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌شود:

✅یکم؛ یادداشت سراسر کذب و توهین سایت «انتخاب» که حتی نام نویسنده نیز ندارد، در هیچ بخشی واجد حتی یک گزاره درست نیست. جایگاه کنونی آقای مرعشی به عنوان عضو شورای مرکزی، دبیر کمیته سیاسی و سخنگوی کارگزاران، خود گویای احترام و اعتماد بی‌بدیلی است که ارکان و اعضای حزب نسبت به ایشان داشته و دارند.

✅دوم؛ برخی در فضای مجازی با نسبت دادن سایت «انتخاب» به ارکان حزب، چنین وانمود کردند که این یادداشت یک تسویه حساب درون حزبی است. همین‌جا اعلام می‌کنیم که این رسانه هیچگاه ارتباطی با حزب کارگزاران سازندگی یا هیچکدام از ارکان آن در هیچ دوره‌ای نداشته و ندارد و این ادعا قویا تکذیب می‌شود.

✅سوم؛ به نظر می‌رسد کارگزاران در این برهه خطیر در جایگاه و موقعیتی به لحاظ تشکیلاتی و سیاسی قرار گرفته که از هر دو سو، تلاش‌هایی برای ایجاد شکاف در سازمان حزب و نزدیک شدن به بخشی از آن در حال انجام است. به گواه تاریخ، گرد هم آمدن و تعامل مستمر بخشی از معتبرترین مدیران و رهبران سیاسی کشور، بزرگترین توفیق این حزب در طول عمر ۲۳ساله خود بوده است. لذا شکست این پروژه برای آگاهان و صاحب‌نظران پیشاپیش قابل پیش‌بینی است.

علاج واقعه …. | توضیح کرباسچی درباره حواشی پرونده نجفی

قاضی کشکولی مسوول رسیدگی به پرونده‌ی نجفی شد

نجفی در انفرادی است؟ [+گلایه‌ی وکیل]

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن