بازتاب انتخاب استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال در رسانه‌های عربی

انتخاب آندره استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال در رسانه‌های عربی بازتاب داشت.

به گزارش ایسنا، سرانجام بعد از کش و قوس‌های زیاد با استراماچونی ایتالیایی به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب شد.

قرارداد این مربی ایتالیایی با آبی پوشان پایتخت دو ساله است.

انتخاب استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال در رسانه‌های عربی بازتاب داشت.

السومریه عراق نوشت: آندره استراماچونی انتخاب خود به عنوان سرمربی استقلال را تأیید و اعلام کرد. در این تیم ایرانی طارق همام بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان (عراق) بازی می‌کند.

این سایت عراقی در ادامه سخنان استراماچونی با اسکای اسپورت را آورد و به نقل از این مربی نوشت: بعد از بررسی‌ها زیادی و به لطف تلاش زیادی که باشگاه استقلال با مدیر برنامه‌هایم داشت باید بگویم که خوشحالم که استقلال را انتخاب کردم و با این تیم قرارداد دو ساله امضا کردم. می‌خواهم از رئیس این باشگاه، مدیر ورزشی و همه هواداران استقلال که از مهم‌ترین تیم‌های آسیا است تشکر کنم.

سایت عربی کوره نوشت: باشگاه استقلال امروز پنج شنبه از توافق نهایی با آندره استرماچونی برای هدایت خود خبر داد. او جایگزین شفر شده و دو سال با آبی پوشان قرارداد امضا کرده ست. استراماچونی در تیم‌های اینتر، پاناتینایکوس واسپارتا پراگ مربیگری کرده است. هدایت استقلال را شفر برعهده داشت و با وجود آنکه تا سال ۲۰۲۰ با این تیم قرارداد داشت اما از کار برکنار شد. رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که باشگاه استقلال هنوز با شفر تسویه حساب مالی نکرده است و در شرایط کنونی پرداخت مطالبات این مربی به خاطر تحریم آمریکا امکان پذیر نیست.

سایت الوفاق هم علاوه بر پوشش دادن انتخاب استراماچونیبه عنوان سرمربی جدید استقلال رقم قرارداد او را هم اعلام کرد و نوشت که رسانه‌های ایتالیایی اعلام کرده‌اند که رقم این قرارداد ۱.۶ میلیون یورو است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا