توییت انصاف | ساختمان ۳۰۰۰متری و امر به معروف!

حجت‌الاسلام جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با انتشار تصویر نامه‌ی خود به رییس ستاد اجرایی فرمان امام نوشت: ساختمان ستاد امر به معروف در یکی از گران قیمت ترین نقاط تهران است که امانت ستاد اجرایی است، درخواست کرده ایم به همین متراژ در مرکز شهر ساختمانی به ستاد اختصاص دهند. انتقال همه ساختمان های گران قیمت دولتی به مناطق عادی شهر معروف بزرگی است که باید پیگیری شود.

برخی کاربران تویبتر در واکنش به این نامه نسبت به متراژ ساختمان تقاضا شده از ستاد اجرایی فرمان امام انتقاداتی را مطرح کرده‌اند که نمونه‌هایی از آن را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز در ادامه می‌خوانید:

شهریار: این ستاد چه کارکردی برای ملت دارد که نیاز به ٣٠٠٠ متر مربع بنا دارد؟ با این ٣٠٠٠ متر مربع می توان معیشت چند خانواده را بهبود داد که به دنبال منکر نروند؟

علی کاویانی: حاجی ۳۰۰۰ متر یه خورده زیاد نیس؟؟!!

مصطفی عبودیت: حاج اقا سلام خسته نباشید اما اگه یه ساختمان بیست هزار متر ی بگیرید همه مشکلات امر به معروف حل میشه وگل بلبل میشه

فرشید سلطانی: احسنت فقط چرا ۳۰۰۰ متر؟

آموزگار: اخه برادرم؛ ۳۰۰۰ متر برا کار امربه معروف به چه کارتون میاد؟؟؟؟ اخه شما در یه خونه ۱۰۰ متری هم میتونید نهی از منکر کنید؟؟؟؟

یار خراسانی: ولی سه هزار متر هم معروف نیست ها !!! نگهداری سه هزار متر ساختمان حد اقل ۲۰ تا نیرو میخاد . کی برمی گردیم به کار نهضتی و جهادی ؟

یک شاعر تنها: ۳۰۰۰ متر ساختمان! یعنی اگر آپارتمان ۲۰۰ متری باشه، میشه یه ساختمان ۱۵ طبقه!!! از طرفی اگر متری ۲۰ تومن حساب کنیم میشه ۶۰ میلیارد تومن قیمتش! ان شاء الله که با این هزینه ها و …. کار مفیدی هم انجام شود!

مهدی محمدی: ۳۰۰۰ متر می‌خواین چیکار

احد رضایی: وضعیت ساختمان موجود چه خواهد شد و آیا در بلند مدت وضعیت تغییر یافته ساختمان موجود تبعات بهتری از حفظ وضع موجود خواهد داشت؟

امیر چیذری: سلام؛ جا دارد نامه مورد تذکر و #نهی_از_منکر قرار گیرد. در نامه طوری از محل برائت شده که حس توهین به شهروندان آن محدوده القا میشود. از شما توقع همه جانبه نگری میرود نه اینکه برای خوش آمد عده ای،عده ای دیگر را نفی کنید! انتشار موضوع بجای روابط عمومی از جانب خودتان هم حرفه ای نبود

مجید کلباسی: چرا؟؟ این کار به غیر از تحمیل هزینه چه سود دیگه ای در بر داره؟؟ آیا بنا دارید اون ساختمان بالای شهر را بفروشید و خرج نیازمندان کنید؟؟

محا: ۳۰۰۰ متر !!!! جاتون تنگ‌نباشه اذیت بشین. ای خدا

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. چه خبرتونه بابا!!؟ این بیچاره ۳۰۰۰ متر نمیخواد که، ۳۰۰۰ متر به چه کارش میاد؟ کل جمعیت ایران ۸۳ میلیون نفره، ۳۰۰۰ متر جواب میده برای ۸۳ میلیون نفر!!؟ یه صفرش افتاده، تقاضای اصلی ایشون ۳۰ هزار متر بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا