دم شما گرم آقای رئیسی اما…

محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا، درباره‌ی فراخوان اخیر سیدابراهیم رئیسی در خبرآنلاین نوشت:

وقتی عالی‌ترین مقام قضایی کشور که تازه‌ترین اخبار جرایم در اختیارش قرار دارد، از لزوم توسعه فضای مجازی می‌گوید و آن را دالانی برای آگاه شدن از وضع جامعه می‌داند؛ یعنی رسانه‌های مجازی میزان‌الحراره‌اند برای مدیران ارشد کشور. یعنی با اینکه این فضا، میدان بالقوه برای ارتکاب جرم است؛ اما باید بماند و بپاید.

وقتی جناب آقای رییسی چنین آزاداندیشانه و دست‌ودلبازانه سخن می‌گوید، معنایش این است که همه دلسوزان نظم اجتماعی و فرهنگی کشور باید  تلاش خود را برای سالم نگه‌داشتن این فضا و تولید محتوای جذاب و مناسب به کار بندند.

معنای دیگرش این است که وقتی با چماق فیلتر به جنگ فضای مجازی برویم، هزار سوراخ سمبه برای رسیدن به محتواهایی که ما دوستشان نداریم، جلوی کاربران باز می‌شود؛ آن‌هم به‌راحتی آب خوردن.

بعنوان شاگرد حرفه رسانه و بعنوان پدری که ناموس و اخلاق و دین خانواده‌اش برایش از نان واجب‌تر است؛ رفتار کاملا حرفه‌ای، منطقی، اندیشمندانه و دلیرانه رییس محترم قوه‌قضاییه را ارج می‌نهم و به ایشان تبریک می‌گویم و از همین الان، برای تعالی فضای مجازی نقش خودم را بعنوان واجب عینی کاملا جدی می‌گیرم.

و نیز امیدوارم آقای رییسی بیعت‌شان را از برخی مدیران قوه‌قضاییه که با این نگاه مترقی همراه نیستند، بردارند تا آن عزیزان دغدغه‌هاشان را در سمت‌های دیگری پیش ببرند.

دم شما گرم آقای رییسی!

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن