بروز حمایت از بابک زنجانی در میان اصولگرایان | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز بروز حمایت از بابک زنجانی در میان اصولگرایان | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

بروز حمایت از بابک زنجانی در میان اصولگرایان

کانال تلگرامی رسمی اصولگرایان با تکرار چند ادعای غیرواقعی درباره‌ی بنژن زنگنه وزیر نفت، از او به خاطر اینکه بارها به پرونده‌ی بابک زنجانی پرداخته است، انتقاد کرد.

به گزارش انصاف نیوز، در حالی که ماجرای دستگاه پوز یکی از کارکنان وزارت نفت به صورت علنی اعلام شده و یکی از مدیران میانی زیرمجموعه‌ی وزارت نفت نیز در هفته‌ی گذشته از طریق پیگیری دو وزارتخانه‌ی دولتی اطلاعات و نفت بازداشت شده است، کانال تلگرامی اصولگرایان نوشته است:

«بیژن زنگنه صنعت نفت رو داغون کرده، توی دفترش دستگاه پوز گذاشتن ملت رو تیغ میزدن، مدیر مالیش ۲۵میلیون دلار اختلاس کرده، خانمی نفوذی با ۱۶مدیرش روابط نامتعارف داشته؛ بعد تا نقدش میکنن، میگه منو بخاطر بابک زنجانی میزنن. بزرگوار! “ب.ز” اصلی تویی اون “ب.ز” ادات رو هم نمیتونه دربیاره!»

در ماه‌های اخیر بارها اصولگرایان به اشکال مختلف از بابک زنجانی دفاع کرده‌اند و خواستار استفاده از او امثال او برای دور زدن تحریم‌ها شده‌اند. این در حالی است که بیژن زنگنه وزیر نفت با کاری که دولت احمدی نژاد با تخلفات بسیار انجام داده بود، مخالفت کرده و گفته که اجازه‌ی تکرار آن اتفاقات را نخواهد داد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن