حقیقت ماجرای سد لفور در شهرستان سوادکوه

مصطفی ترک همدانی، وکیل دادگستری، در اینستاگرام خود به دفاع متهم قایق سواران جنجالی ماجرای سد لفور مازندران با عنوان «حقیقت ماجرای سد لفور» اشاره کرده است.

به گزارش انصاف نیوز، آقای ترک همدانی که وکیل آنهاست نوشته است:

حقیقت ماجرای سد لفور در شهرستان سوادکوه اینست که چند نفر که اتفاقا از محارمند به خیال اینکه در مرئی و منظر عمومی نیستند، در موقعیت داخل قایق و بسیار دور از ساحل کشف حجاب می‌کنند.

یک متجسسِ علاقمند به احوالات دیگران نیز با بهره گیری از دوربین مجهز به لنز حرفه‌ای و با سه حرکت و عملیاتِ «زوم و انتشار عکس‌های دستکاری شده و تیتر وا اسلاما»، به خیال خودش نهی از منکر کرده!

یکی از توییت‌ها در واکنش به ماجرا

غافل از اینکه عامل جریحه‌دار کردن عفت عمومی اقدامات اوست و نه موکلین!

مقامات قضایی شهرستان سوادکوه شمالی با در نظر گرفتن حجم زیاد فشار افکار عمومی بخوبی این پرونده را اداره کرده‌اند و شکایت لازمه علیه آن فرد متجسسِ ناآگاه به مراتب سلسله مراتبِ نهی از منکر آماده شده و به دادسرا ارجاع خواهد شد.

آخرین خبرها از پرونده‌ی سد لفور

توییت انصاف | با راننده اسنپ تا سد لفور!

واکنش معاون گردشگری به ماجرای «سد لفور»

واکنش امام جمعه بابل به ماجرای سد لفور: از فحشا نجات دهید

جنجال عکس چند گردشگر در سد لفور مازندران

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. اقای وکیل لابد خیلی دور نبودن که یکی تونسته عکس بگیره ، حای عمونی یعنی هر نقطه ای امکان حضور یکی هست، حالا اون کسی هن که خواسته وجهه نهی از ننکر رو عامدانه خراب کنه گناهش کمتر نیست

  3
  7
 2. فرافکنی نکنید
  مشکل مملکت ما اینه یه مشت اصلاح طلب راس کار قرار گرفتن و تا هر کی انتقادشون میکنهبه رگ غیرتشون بر میخوره و به جای حل مشکل اونی که مشکلو نشون داده سربه نیست میکنن…. خدایا حالا دیه خودت ظهور کن

  1
  4
 3. مسلما امثال ج و محمد نمی دانند که نه در مورد مساله ای چون حجاب بلکه درباره موصضوع بسیار مهمتری چون زنا حتی مشاهده ای که با وضوح صد در صدی (از ذکر تعبیر روایی پرهیز می کنم) نباشد هیچ اعتباری ندارد و حتی مشاهده سه نفر به شکل صد در صد واضح اگر با همراهی نفر چهارم برای تکمیل ۴ شاهد همراه نباشد موجب حد و مجازات ۳ شاهد قبلی است . حال خوانندگان اهل فکر و واقعا دیندار به دین حقیقی و نه متعصبان ، خود هم درباره حد و حدود رفتار در مکان عمومی و معنای آن و هم مجازات کسی که با دوربین به دنبال دادن نسبت منکر به دیگران بوده، قضاوت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن