پرونده‌های باز فوتبال و غیبت فردوسی پور

دنیای ورزش تورنتو نوشت:حدود ۱۶ هفته از عدم پخش برنامه عادل فردوسی پور می‌گذرد و روزنامه فرهیختگان به جدیدترین نظرسنجی جدیدی اشاره کرده‌است که در آن ۵۰ درصد مردم به عدم اجراهایش بی تفاوت بوده‌اند.

عادل فردوسی‌پور یک دوشنبه دیگر هم روی آنتن نبود و در تعطیلی برنامه جایگزینش یعنی فوتبال برتر، گروه سازنده این برنامه پادکست منتشر کرده اند. در پادکست لیگ برتری عوامل این برنامه اما مثل علاقه وافر میثاقی در حالت کلی، بیشتر به نقل و انتقالات و شوخی با تیم‌ها پرداخته شده است.

درحالی که در یکی دو ماه اخیر فوتبال ایران پر بوده از ماجراهای چالشی عجیب و غریب. ماجراهایی که هر کدام‌شان بارها باید در ۹۰ به چالش کشده می شدند.
مسائلی چون پرونده علی کفاشیان و عباس ترابیان.

پشت پرده پول‌های گم شده و ماجراهای مدیران پرسپولیس با برانکو.پرونده شفر، مجیدی، استقلال. ماجراهای انتصابات در استقلال. قصه خریدهای استقلال و پرسپولیس بدون داشتن مربی.

ماجرای فینال جام حذفی. قصه اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان.
چی شد که پروپئیچ ۴۰۰ هزار دلار پول زور از استقلال گرفت؟ چرا به آبی‌ها و قرمزها دلار نیمایی تعلق بگیرد؟

و ده ها سوژه دیگر که در پویشی ، هواداران فردوسی‌پور در اینستاگرام و توئیتر آن را طرح کرده اند و به این موارد، سوژه‌هایی که فکر می کردند اگر عادل بود به آنها می پرداخت را می نویسند.

البته همچنان منتقدان عادل هم سراغ گزینه‌هایی رفته اند که در نظرسنجی‌شان بگویند ۵۰ درصد پاسخ دهندگان که تعداد و جامعه هدف پرسش شدگانش مشخص نیست، نظرشان بر این بوده که حذف فردوسی‌پور مهم نیست.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/KBXGz
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن