نشست آموزش تخصصی عکاسی در کویر برگزار می‌شود

نشست آموزش تخصصی کارگاه عکاسی در کویر، به همت دفتر رسانه «پایگاه عکس چیلیک» برای علاقه‌مندان به صورت رایگان برگزار می‌شود. 
به گزارش رسانه «پایگاه عکس چیلیک» با هماهنگی‌های انجام گرفته با عکاسان منتخب و برتر نمایشگاه عکس «انتهای زمین» شرایطی مهیا شده است تا علاقه‌مندان به عکاسی در کویر با طرح درخواست و ثبت نام، از امکان آشنایی با اصول سفر به کویر و گفت‌وگو با عکاسان موفق در کویر برخوردار شوند. 
در این نشست که ویژه عموم علاقه‌مندان، دانشجویان رشته‌های هنر به ویژه عکاسی و اعضای این رسانه طراحی و برنامه‌ریزی شده است، علاوه بر ارائه راهکارهایی برای عکاسی موفق در کویر، شرایطی کارگاهی برای حضور در منطقه کویری نیز طراحی شده تا در محیطی امن و محفوظ، علاقه‌مندان بتوانند دانسته‌های خود را به مجال تجربه بسپارند و در ادامه جلساتی با مضمون نقد و بررسی سفر و آثار همسفران را با حضورشان برگزار کند. 
مهدی سروری مدیریت «پایگاه عکس چیلیک» هدف از برگزاری این نشست را کمک به تضمین امنیت روانی و سلامت محیط تورهای عکاسی و طبیعت گردی و همچنین تامین و تولید موفق فایل عکس‌های موفق از منطقه کویر بیان کرده است. 
تعریف کویر، نمایش کویر در نقشه طبیعت، آشنایی با جغرافیای کویر، چگونگی مطابقت با شرایط سخت کویر، حشرات و جانوران کویری، کویر در فصول سال، ابزار‌شناسی، دمای رنگی نور در عکاسی کویر، طلوع و غروب کویر، حفظ اکوسیستم کویر، تجهیزات ضروری در عکاسی کویر، تبادل حس طبیعت و عکاس و بسیاری موارد از این دست از جمله عناوین مورد طرح در این کارگاه آموزشی است که همراه با نمایش تصاویر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. 
علاقه‌مندان به حضور در این نشست تخصصی و کارگاه آموزشی می‌توانند در صورت دستیابی به عکسی موفق در سیر آموزش این کارگاه از امکان تزریق اثر خود به مجموعه عکس‌های پنجمین نمایشگاه گروهی عکاسان پایگاه عکس چیلیک با عنوان «انتهای زمین» برخوردار شوند. 
مجموعه عکس‌های «انتهای زمین» متشکل از نگاه نزدیک به ۹۰عکاس چندی پیش با حضور تنی چند از عکاسان و مدیران در خانه هنرمندان ایران و متعاقب آن در نگارخانه کوثر سازمان صداوسیما، بوستان امام علی در تاکستان قزوین، کاشان و آران وبیدگل در استان اصفهان، نگارخانه تار وپود در شهر شیراز و هم‌اکنون برای نمایش به شهر بوشهر رهسپار شده است تا در آخرین مقصد نمایش، از شهر ساری واقع در استان مازندران عبور نماید. 
علاقه‌مندان و متقاضیان حضور در این نشست‌های آموزشی رایگان می‌توانند برای شرکت در این جلسات تخصصی تا پایان پانزدهم اسفندماه سال جاری، به نشانی این رسانه (Chiilick. com) مراجعه کرده و در طول ساعات اداری با شماره دفتر این رسانه۸۸۳۴۸۸۲۴ در تماس بوده یا با مسئول برگزاری این نشست و پذیرش کارگاه با شماره ۰۹۱۲۲۷۹۷۷۱۷ پرسش‌های خود را مطرح کنند. 
برگزار‌کننده این نشست آموزشی تخصصی متعهد شده است تا نسبت به برپایی دو جلسه مستقل با ظرفیتی محدود در پذیرش اقدام کند. 
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن