خرید تور نوروزی

نامه‌ی موسوی لاری به رییس صداوسیما درباره‌ی اظهارات سردار نظری

حجت‌الاسلام موسوی لاری در نامه ای خطاب به رئیس صدا وسیما ادعای مطرح شده در یکی از برنامه های شبکه افق را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا ، متن این نامه به شرح زیر است:

«ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی  آقای دکتر علی عسگری
با سلام و تحیات،

با کمال تأسف و تعجب مطلع شدم شبکه افق آن سازمان در برنامه‌ایی در تاریخ 18 /4/ 98 به مناسبت سالگرد وقایع هیجده تیر 1378 کوی دانشگاه تهران با حضور آقای زاکانی و تماس تلفنی آقای فرهاد نظری فرمانده وقت نیروی انتظامی تهران بزرگ به طور یکسویه برخی سخنان کذب و خلاف واقع توسط فرد اخیرالذکر مبنی بر دستور اینجانب جهت ورود به کوی و برخورد با دانشجویان مطرح و تلاش شد تا اقدامات غیرموجه و فاجعه بار عوامل حادثه توجیه و بر آثار زیانبار تعرض به دانشجویان سرپوش گذاشته شود.

اینجانب ضمن اظهار تأسف از این سقوط اخلاقی انتظار دارم طبق مقررات و قوانین موضوعه کشور در برنامه ای مشابه از طریق همان شبکه این نامه را به سمع مخاطبان خود برسانید. انصاف خواهید داد که برنامه هایی از این قبیل وجهه صدا و سیما را بیش از پیش ملکوک نموده بر بلندی دیوار بی اعتمادی عامه مردم  نسبت به این سازمان می افزاید صدا و سیمای جمهوری اسلامی نباید تریبونی برای تحریف تاریخ، ترویج دروغ و نشر اکاذیب باشد.

خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر کند.»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. آقای دکتر علی عسگری
    با سلام
    از آنجا که فکر می کنم شما یا لااقل زیرمجموعه شما ( از جمله آقای رنجبران در روابط عمومی) خبرهای سازمان را پی گیری می کنید هرچند شاید به گوش شما نرسانند
    . پس از سالها کار بدون بیمه در سازمان شما حالا که بیمه تامین اجتماعی شده ایم امسال حق خواربار و مسکن ما حذف و حق اولادمان بجای 150 تومن تامین اجتماعی 45 تومن شده. مگر مرکز تحقیقات استراتژیک سازمان به مضر بودن خواربار، بهتر بودن چادر برای سکونت بجای مسکن، و لزوم کار کودکان از نوزادی و درآوردن خرج خود توسط بچه ها ، طبق پژوهشهای کارشناسانه بیطرفانه رسیده ؟ خدا (بر طبق احادیث پیامبر) عاقبت کسانی که به افرادی ظلم می کنند که جز خدا کسی را ندارند (بدون حلالیت مظلومان) هرگز به خیر نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا