دلار به ۱۱۴۰۰ تومان رسید

بعد از سقوط  ناگهانی قیمت دلار به کانال ۱۲ هزارتومان این روند کاهشی ادامه دار بود و به کانال ۱۱ هزار تومان هم رسید و در روز گذشته تا مرز سقوط به کانال ۱۰ هزار تومان هم قرار گرفت. اما امروز این روند افزایشی شد و با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به روز چهارشنبه به ۱۱۴۰۰ تومان رسید.

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز بازار ارز در میدان فردوسی هفته‌ی جنجالی‌ای را  پشت سر گذاشت. بعد از سقوط قیمت  دلار به کانال ۱۲ هزارتومان این روند کاهشی ادامه دار بود و وارد کانال ۱۱ هزار تومان شد. قیمت دلار تا ۱۱۲۰۰ تومان هم پایین رفت. عده‌ای  پیش بینی می‎کردند  نزدیک به ۱۰ هزار تومان هم خواهد رسید، اما امروز پنج شنبه ۲۷ تیرماه در آخرین روز هفته با افزایش ۲۰۰ تومانی نسبت به روز چهارشنبه، دلار ۱۱۴۰۰ الی ۱۱۵۰۰ تومان خرید فروش می شد.

دلار در صرافی ملی و سامان ۱۱۴۰۰ الی ۱۱۵۰۰ تومان، صرافی طوس، فردوسی و رنجبر با ۲۰۰ تومان گران‌تر از سایر صرافی‌ها کار خرید و فروش دلار را انجام می‌دادند. همچنین دلار در بین دلالان  ۱۱۵۰۰ تومان خرید و فروش می‌شد.پهمچنین طبق پیش‌بینی تعدادی از صراف‌ها روند افزایشی دلار که امروز شکل گرفته ادامه دار خواهد بود و به کانال ۱۲ هزار تومان خواهد رسید.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن