توضیح مدیرمسوول بهارنیوز درباره ی علت فیلتر

مدیرمسوول سایت بهارنیوز انتشار اخبار و عکس‌های «م.خ»، رییس دولت اصلاحات را دلیل توقیف این سایت دانست و تاکید کرد: اخباری  که ما پوشش دادیم انتشار اخبار مربوط به درگذشت دختر آیت‌الله خاتمی بود که مقام معظم رهبری هم در این رابطه پیامی صادر کردند.
به گزارش انصاف نیوز، منصور قنواتی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا، در باره ی فیلتر شدن سایت بهارنیوز گفت: گویا ساعت 12 دیشب از سوی دادستانی تهران به شرکت پشتیبانی سرور و هاستینگ تماس گرفته شده و گفته‌اند سایت را از دسترس خارج کنید. مسوول پشتیبانی نیز به من این مساله را اطلاع داد.
وی درباره ی دلیل از دسترس خارج شدن سایت بهارنیوز اظهار داشت: گویا دلیل این امر انتشار اخبار و عکس‌های رییس دولت اصلاحات بوده است.
مدیرمسوول سایت بهارنیوز با بیان اینکه حکمی به صورت رسمی هنوز به من ابلاغ نشده است، تصریح کرد: در تماسی که با معاون دادستان تهران داشتم ایشان به شکل شفاهی این حکم را به بنده ابلاغ کردند.
قنواتی ادامه داد: ارزیابی که ما از صحبت‌های مقامات قضایی داشتیم این بوده که نباید سخنرانی‌ها و مواضع رییس دولت اصلاحات را منتشر کنیم و ما نیز طی چند روز گذشته تنها اخبار مربوط به درگذشت خواهر ایشان را پوشش خبری دادیم که مقام معظم رهبری نیز در این رابطه پیامی صادر کردند.
این فعال رسانه‌ای در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای آینده قرار بود چهارمین سالگرد شروع به کار سایت را جشن بگیریم اما متاسفانه این سالگرد با توقیف سایت مصادف شد.
انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا