سرباز فراری به مدیر خبرگزاری فارس در قم هم رسید!

در حالی که طی ماه‌های اخیر بحث‌های زیادی برای سرباز فراری‌ها به ویژه در میان فوتبالیست‌ها مطرح شده است، اما در میان روزنامه نگاران نیز سرباز فراری وجود دارد، حتی در میان مدیران خبرگزای فارس.
به گزارش انصاف نیوز، شنیده شده یک سرباز فراری پستی مدیریتی در یک خبرگزاری مدعی قانونگرایی و عمل به اصول ارزشی را بر عهده دارد.
خبرگزاری فارس در حالی «ج.الف» را به عنوان مسوول دفتر خود در استان قم منصوب کرده که رییس ستاد کل نیروهای مسلح بارها بر اهمیت حضور جوانان در خدمت سربازی تاکید کرده است.
ماجرای مدیر خبرگزاری فارس در قم موضوع نهانی نیست و بسیاری افراد از آن مطلع هستند. حالا مدیران خبرگزاری فارس باید در قبال پذیرفتن یک سرباز فراری برای مدیریت دفتر این خبرگزاری در قم پاسخ قانع کننده ای به افکار عمومی داشته باشند و یا در غیر این صورت ضمن عذرخواهی، سرباز فراری خود را به مکان تعیین شده معرفی کنند.
آیا شایسته است این خبرگزاری که خود از زیرمجموعه های نهادی است که در این باره باید بیشترین تابعیت را از قوانین اینچنینی داشته باشد، از سرباز فراری ها در میان نیروهای خود بهره ببرد؟ اشکال کار کجاست و چه کسی پاسخگوی ترویج اینچنینی فرار از خدمت سربازی است؟
چرا آن نماینده ای که محل فعالیتش در این شهر است و به چند فوتبالیست ملی پوش آنچنان ایراد می گرفت، نمی تواند به خبرگزاری همسو با خود هم سوزنی بزند، قبل از این که به باقی جوالدوزی زده شود؟
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا