7900 زندانی فراری سال 92 به زندان بازگردانده شدند

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با بیان اینکه یگان حفاظت به تنهایی نمی تواند در زندان امنیت تولید کند، گفت:یگان حفاظت سازمان زندان ها با وجود نیروی انسانی کم و کمبود امکانات و تجهیزات در سال گذشته توانست بیش از هفت هزار و 900 مورد از کسانی که به مرخصی رفتند و بازنگشتند را دستگیر کرده و برای ادامه اجرای حکم به زندان تحویل دهد.
به گزارش ایرنا، اصغر جهانگیر روز دوشنبه در دهمین همایش سراسری فرماندهان یگان حفاظت زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان های کشور افزود: استفاده از سیستم مشارکتی ، امنیت پایدار ایجاد می کند. 
کارکنان و حتی زندانیان برای برقراری امنیت باید مشارکت داشته باشند تا امنیت پایدار ایجاد شود. 
وی خاطرنشان کرد: اگر هر کسی به دنبال آن باشد تا با استفاده از روش های خودش در سیستم ایجاد امنیت کند در آن صورت حتی زندانی امنیت خود را در ناامنی سیستم جستجو می کند. 
جهانگیر با بیان اینکه امنیت زندانی در گرو ایجاد امنیت محیط است، تصریح کرد: امنیت زندانی با همکاری و معاضدت مسوولان بخش تحقق پیدا می کند. 
رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با بیان اینکه فرماندهی یگان حفاظت این سازمان در سال 92 به عنوان فرمانده برتر شناخته شد ، گفت: یگان حفاظت سازمان زندان ها غیر از کارهای درون سازمانی بیش از 600 هزار مورد ، بحث اعزام و بدرقه زندانیان به شعب مختلف اقدام کرده است. 
انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا