تعابیر تند کیهان درباره‌ی مزدک میرزایی: «مجری فراری» و «وطن‌فروش»!

روزنامه کیهان با انتقاد از حمایت‌ها از مزدک میرزایی نوشت: «یکی از اتفاقات قابل تأمل، حمایت برخی از اهالی صداوسیما از یک مجری فراری و سقوط‌ کرده به دامان رسانه‌های ضد ایرانی است!

با گذشت چند روز از عزیمت مزدک میرزایی به خارج از کشور، این اتفاق همچنان بازتاب‌ها و واکنش‌های بسیاری در‌ پی داشته است. یکی از این بازتاب‌ها، حمایت برخی از همکاران میرزایی از اقدام وی در خروج از کشور و پیوستن به رسانه‌ای وابسته به رژیم آل‌ سعود است؛ رسانه‌ای که یکی از محورهای فعالیتش، تجزیه ایران محسوب می‌شود. حتی برخی پا را از همدلی با این مجری فراتر گذاشته و به وی حق داده‌اند! این در حالی است که اقدام وی یک خیانت و وطن‌فروشی آشکار به‌حساب می‌آید و قابل توجیه نیست.

با این حال، این شرایط فرصتی برای رسانه ملی، در جهت شناخت بهتر نیروهای این سازمان است. به‌ نظر می‌رسد که مرکز صیانت و نیز مرکز گزینش صداوسیما باید به رصد بازتاب‌های مهاجرت مزدک میرزایی بپردازد تا افرادی که قابلیت و استعداد تکرار اقدام میرزایی را دارند، بهتر بشناسد.»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. میری وطن رو میفروشی بعد فرار می کنی ؟ پس این رژیم حقوق دریای خزر و خاک (شن و ماسه) فروخته شده و اینا کار تو بوده ؟؟؟ حالا چرار فرار می کنی؟ نکنه میخوای گل بزنی ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا