انتشار فیلم خصوصی کثیف‌ترین شکل تخریب

مسعود بحرینی مدیر خبرگزاری شیعه نیوز در یادداشتی در کانال تلگرامی خود با عنوان «انتشار فیلم‌های حریم خصوصی کثیف‌ترین شکل ممکن برای تخریب افراد» به بهانه‌ی انتشار فیلمی خصوصی از یک نماینده و استاندار سابق در شبکه‌های اجتماعی نوشت:

هنوز داستان آقای نجفی و حاشیه های دروغ و راست [ پرستوها ] آن تمام نشده است، فیلم اتاق خواب فلان مسوول بیرون می‌آید!

واقعا زندگی در این فضا ترسناک شده است، بعضی افراد می‌ترسند در خانه شخصی و در کنار همسرشان هم امنیت نداشته باشند و فردا فیلمشان پخش شود!

این چه وضعیت کثیفی است که ظاهرا دارد عادی می‌شود، از آن کثیف تر برخی افراد هستند که این تصاویر و فیلم‌ها را دست به دست می‌کنند، گویی به حق الناس و قیامت اعتقاد ندارند.

چند سال پیش بخشی از همین ملت با پخش فیلمی، آبرو و حیثیت یک خانم هنرپیشه را بردند، بنده خدا هر چه انکار کرد، ملت اصرار کردند، تا مجبور به ترک وطنش شد.

واقعا عجب ملتی شدیم، کاش دولت یک روز را به نام روز انسانیت در تقویم بگنجاند، تا لااقل برخی افراد یک روز، انسان بودن را امتحان کنند. قطعا برخی از بدبختی ها و مشکلات این مملکت، عوارض وضعی رفتارهایمان است.

چنانچه این رفتارها کار جناح‌های سیاسی جهت تسویه حساب است، لعنت خدا بر هر چه سیاستمدار بی دین است که به خدا و قیامت باور ندارند.

واقعا حال آدم از شنیدن این اخبار چرک بد می‌شود، خدایا عاقبت همه‌ی ما را ختم بخیر کن.

ضمنا در صورتیکه دستگاههای امنیتی مخالف این اقدامات هستند، بد نیست یک آستینی بالا بزنند!

لااقل وقتی روزها ملت گرفتار مشکلات مختلف هستند، بگذاریم شبها در اتاق خوابشان راحت باشند!

انتهای پیام

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن