نگرانی از وضعیت شعسا در سیستان و بلوچستان

جریانی در حال حذف محمدرضا عرفانی است

جریانی برای در اختیار قرار گرفتن نمایندگی شورای عالی اصلاح طلبان (شعسا) در سیستان و بلوچستان به دنبال حذف محمدرضا عرفانی از چهره‌های فعال و شناخته شده‌ی اصلاح طلبان در آن منطقه است.

به گزارش انصاف نیوز، یکی از این افراد که با تعریف واژه‌ی «اصلاح طلبان مستقل» در استان شناخته می‌شود، دیگری نماینده‌ی محمدرضا عارف در سیستان و بلوچستان و نفر سوم یکی از اعضای حزب اعتماد ملی هستند.

بنا بر خبر رسیده به انصاف نیوز، این گروه که سابقه‌ی همکاری از سال ٩٢ را با یکدیگر دارند طی روزهای گذشته جلساتی در تهران داشته‌اند و دیدارهایی نیز با برخی چهره‌های اصلاح طلب برگزار کرده‌اند و در گام اول در تلاشند رابط شورای اصلاح طلبان با استان یعنی سیدمحمود حسینی را حذف کرده و با جایگزینی یکی از این جمع سه نفره ابتکار عمل را به دست گرفته و سپس با حذف محمدرضا عرفانی از ریاست شورای اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان آن را به دست بگیرند.

یکی از فعالین سیستان و بلوچستانی مقیم تهران با تایید این خبر به انصاف نیوز گفت: محمدرضا عرفانی از مسوولین اصلی ستاد خاتمی در سال ٧۶ از قدیمی‌ترین چهره‌های اصلاح طلب سیستانی است که مورد اعتماد مردم استان اعم از شیعه و سنی است. عرفانی جدای از مقبولیت میان اصلاح طلبان مورد احترام اصولگرایان و سایر گروه‌های سیاسی استان نیز هست و مسلما حذف او از شورای اصلاح طلبان در کنار حذف سیدمحمود حسینی که هر دو دارای محبوبیت بالایی میان مردم استان هستند موجب از هم پاشیده شدن این شورا در استان خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن