شاهرخ مشکین‌قلم یا فرزند وزیر رفاه؟!

در دو روز گذشته فیلم کوتاه رقص فردی در کانال‌های معروف به فیک‌نیوزها در حال انتشار است با عنوان «اینم از آقازاده وزیر رفاه و امور اجتماعی جمهوری اسلامی» در حالی که فرد در حال رقصیدن، «شاهرخ مشکین قلم» است.

«شاهرخ مشکین قلم» رقصنده، بازیگر تئاتر، نمایشنامه‌نویس و رقص‌پرداز ایرانی، فرانسوی است. او بازیگر تئاتر ملی فرانسه و از سال ۲۰۰۵ عضو «کمدی فرانسز» است. مشکین‌قلم افزون بر بازی در نمایش‌های فرانسوی، در تئاترهای ایرانی که در آمریکا و کانادا اجرا می‌شوند نیز به بازی می‌پردازد.

به گزارش انصاف نیوز، متن تحریک آمیزی کارگران علیه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در کانال‌های منتشر کننده‌ی اخبار فیک در حال انتشار است به این شرح بود:

«اینم از آقازاده وزیر رفاه و امور اجتماعی جمهوری اسلامی. هزینه زندگی چندین خانوار ایرانی؛ در یک مراسم عین و نوش اینان صرف می‌شود آن هم در سازمان تامین اجتماعی ک کارگران تحت پوشش آن؛ از دریافت حقوق محرومند و داروهایشان از شمول بیمه خارج شده است بخاطر بدهی سازمان به داروخانه‌ها، و ما ملتی بی‌تفاوت ک نشسته‌ایم و نظاره‌ می‌کنیم».

در دو سال اخیر انتشار متن‌های تحریک کننده‌ی اقشار مختلف به ویژه کارگران در رسانه‌های مخالف جمهوری اسلامی گسترش چشم‌گیری پیدا کرده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/qek5h
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن