معاون وزیر کشور: موظفیم از آرای مردم صیانت کنیم

سیدسلمان سامانی، معاون هماهنگی وزیر کشور گفت: عوامل اجرایی و مجریان انتخابات از هر گونه رفتار و اقدام شائبه‌انگیز خودداری کنند، ما به عنوان مجریان انتخابات موظف به صیانت از آرای مردم هستیم.

به گزارش ایسنا، سامانی در دیدار معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان و فرمانداران این استان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال‌جاری، اظهار کرد: ما به عنوان مجریان انتخابات موظف به صیانت از آرای مردم هستیم.

وی با بیان اینکه عوامل اجرایی و مجریان انتخابات باید در این ایام از هر گونه رفتار و اقدام شائبه‌انگیز خودداری کنند، افزود: هر چه که در توان داریم باید برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای به کار گیریم و فرمانداران به عنوان مدیران عالی دولت در شهرستان‌ها نقش کلیدی در این عرصه دارند.

سامانی تصریح کرد: برگزاری انتخابات باشکوه در امنیت کامل توام با حضور حداکثری مردم موجب ناامیدی دشمن و خنثی شدن نقشه‌های آن‌ها خواهد شد. اصل رعایت بی‌طرفی و اجرای قانون، سرلوحه مجریان انتخابات باشد.

معاون هماهنگی وزارت کشور در ادامه، تشریح دستاوردهای دولت را یکی از وظایف مهم فرمانداران عنوان کرد و افزود: زمان، مهم‌ترین داشته ما است و اگر زمان را به نحو شایسته مدیریت نکنیم، زمان مدیر ما خواهد شد و ابزار مدیریت زمان، تصمیم‌گیری مبتنی بر قانون و به‌موقع در مسائل است.

سامانی با بیان اینکه حمایت از رونق تولید و بهبود وضعیت معیشتی مردم یکی از اصلی‌ترین وظیفه فرمانداران است، تصریح کرد: فرمانداران در شورای برنامه‌ریزی فعالیت واحدهای تولیدی را مستمراً رصد کرده و در کم‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات آن‌ها اقدام کنند. هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل مشکلات نقدینگی تعطیل شود. دولت از همه توان و ظرفیت خود برای حل مشکلات واحدهای تولیدی استفاده خواهد کرد و فرمانداران باید در این زمینه نقش بسیار فعالی ایفا کنند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن