خرید تور نوروزی

+عکس | کارگاه آموزش سخنرانی به دانشجویان خارجی

دبیر برگزاری مسابقه سخنرانی همدل از برگزاری 16 ساعت کارگاه‌های تخصصی آموزشی آمادگی دانشجویان خارجی برای این مسابقه خبر داد.

حمید انوری، دبیر برگزاری مسابقه‌ی سخنرانی دانشجویان خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار انصاف نیوز، با بیان اینکه کارگاه‌های آموزشی در راستای توانمندسازی دانشجویان و تبادل تجربیات اساتید و تشریح چگونگی برگزاری مسابقه نهایی برگزار شد، گفت: آشنایی با روش‌های نوین تدریس، دانش‌افزایی شرکت‌کنندگان و همسوسازی آنان با آخرین مطالب علمی درباره‌ی فن‌بیان و سخنرانی از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه‌های آموزشی بوده است.

او با اشاره به اینکه بهسازی و افزایش توانمندی‌های حرفه‌ای شرکت‌کنندگان و ارتقاء دانش و صلاحیت‌های حرفه‌ای آنان از طریق برگزاری این کارگاه‌ها دنبال شد، گفت: چهار عنوان کارگاه آموزشی در دو روز (پنج شنبه هفتم و جمعه هشتم شهریور) به مدت 16 ساعت در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

انوری، برگزاری کارگاه‌های تخصصی طراحی سخنرانی، کارگاه زبان بدن، کارگاه نطق آسانسوری و سخنرانی تاثیرگذار و کارگاه خلاقیت و بداهه‌گویی را از جمله عناوین این کارگاه‌ها برشمرد و بیان کرد: دوره عملی مهارت‌های محور، نقش مهمی در ارتقاء شاخص‌های آموزشی و توانمندسازی دانشجویان دارد.


قرار است اواخر شهریورماه سال جاری مسابقه‌ی سخنرانی همدل که ویژه دانش آموزان و دانشجویان خارجی است در یکی از دانشگاه‌های تهران برگزار شود. این مسابقه یکی از بزرگترین رویدادهای دانشجویی در کشور است.

خیال‌پردازی، یکی از تمرین‌های کارگاه

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا