«وزیر احمدی نژاد» از «جنس فتنه جدید» گفت

وزیر اطلاعات دولت احمدی نژاد گفت: فتنه جدید دشمنان از پروژه نفوذ سرچشمه می‌گیرد. جنس فتنه جدید فرهنگی است.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی، دیشب در یادواره شهدای اردکان یزد با درباره ی آنچه پروژه نفوذ خوانده شده، گفت:

– دشمن به طور قطع برنامه‌ریزی دارد و در انتخابات پیشرو می‌خواهد که پروژه نفوذ خود را به ثمر برساند.

– نفوذ یک طراح دارد و این طراح می‌خواهد انقلاب را از الگو بودن ساقط کند و برای همین منظور نیز داعش را به وجود آورده تا اسلام را خشن نشان دهد و انقلاب اسلامی را انقلابی خشن و افراطی نشان دهد اما انقلاب اسلامی مسیر خود را می‌پیماید و ایمان داریم که همه توطئه‌های دشمن به خود او باز می‌گردد.

– رهبری در بحث نفوذ با مصداق روشن فرمودند که در این پروژه یک افسر انگلیسی در خانه یک مرجع نفوذ می‌کند و خودش را در مقام بالایی قرار می‌دهد تا بتواند اهداف استکباری خود را عملی کند.

– در بحث انتخابات پیش‌رو نیز جریان استکباری درصدد نفوذ و فتنه است و مهم‌ترین شاخص‌ این فتنه این است که دشمن با رخنه نرم فتنه و نفوذ را دنبال می‌کند و این امر نیازمند هوشیاری بیش از پیش ملت ایران است.

– ظهور فتنه در بستر اجتماعی است یعنی مانند فتنه 88، جمعیت‌های میلیونی را به خیابان نمی‌کشند و اراذل و اوباش را هزینه نمی‌کنند بلکه در فتنه جدید، عده‌ای به خیابان‌ها می‌آیند تا مطالبات خود را مطرح کنند و عده‌ای می‌گویند کاری نداشته باشید و اجازه دهید مطالبات خود را مطرح کنند.

– این فتنه پیچیده است یعنی طوری به میدان می‌آیند و دم از رهبری می‌زنند که بچه‌های حزب‌اللهی تردید پیدا می‌کنند که اینها طرفدار ولایت‌فقیه هستند یا ما؟

– در این فتنه دیگر عکس امام خمینی (ره) را پاره نمی‌کنند زیرا حساسیت‌های مردم را شناسایی کرده‌اند و این بار توطئه و فتنه دشمن پیچیده است و هوشیاری همگان را می‌طلبد.

– شاخصه بعدی فتنه جدید این است که در ابتدا نمی‌توان آن را تشخیص داد ضمن اینکه این فتنه جنس فرهنگی دارد زیرا دشمن به این نتیجه رسیده که اگر مبانی انقلاب را هدف قرار دهد، به نتیجه می‌رسد.

مصلحی یادآور شد: اکنون می‌بینیم که به دنبال همین نقشه دشمن، در مناطقی که دارالعباده و دارالمومنین است، برای کنسرت‌سازی هزینه می‌کنند و با وقاحت تمام از آن دفاع می‌کنند.

– یکی دیگر از شاخصه‌های فتنه جدید تاثیرگذاری در حوزه‌های مختلف به ویژه در مباحث اقتصادی است. در این فتنه مباحث اقتصادی مطرح می‌شود تا کشور نتواند حرکت کند که در نهایت 20 درصد مسائل اقتصادی به تحریم‌ها برمی‌گردد.

– وقتی نقدینگی ما در دو سال اخیر 2.5 برابر شده و این درآمد در بخش تولید هزینه نمی‌شود، هر روز شاهد تعطیل شدن کارخانه‌ها هستیم و اینها همه مقدمه‌های توطئه نرم دشمن است.

– دشمن امروز افراد و جریانات را شناسایی می‌کند تا ببیند بر کدام جریان می‌تواند سوار شود و به اسلام و انقلاب لطمه بزند و در این شرایط اگر ملت ایران حواسش نباشد، از دشمن سیلی خواهد خورد.

– رهبری تاکید دارند که ملت ایران راه امام خمینی (ره) را گم نکنند. نسل سوم و چهارم انقلاب که امام را درک نکردند می‌توانند به صحیفه امام مراجعه کنند که در این صحیفه شاخص‌ها و محورها در مورد استکبارستیزی و سیاست خارجی موجود است اما با این اوصاف برخی تنها به خاطره‌گویی می‌پردازند.

– ما نمی‌دانیم این خاطرات راست است یا دروغ. عده‌ای صحیفه امام را رها کرده و به خاطره‌گویی‌ها استناد می‌کنند و این سبب می‌شود که نسل جوان راه را گم کنند.

– نسل اول و دوم امام را درک کرده‌اند اما اگر غفلت کنند، با این قبیل اقدامات از راه و مشی امام خمینی (ره) دور می‌افتند و همگان بدانند که امام به دنبال اسلام ناب محمدی (ص) و نفی آمریکا بودند.

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا