برای شرکت در نظرسنجی، کلیک کنید

شایعه درگذشت مادر خاتمی ها تکذیب شد

«ضمن تکذیب این شایعه، از ابراز احساسات پاک و محبت آمیز کلیه علاقمندان به بیت شریف خاتمی تشکر می کنیم و همچنان محتاج دعاهای خیر همه عزیزان برای شفای این بانوی مومنه هستیم».
علیرضا تابش نوه ایت الله فقید سیدروح الله خاتمی گفت : اقدام غیرحرفه ای و انتشار شایعه درگذشت خانم سکینه ضیایی در برخی پایگاههای خبری و شبکه های اجتماعی موجب نگرانی دوستان، آشنایان و دوستداران بیت آیت الله خاتمی شده است.
وی به خبرنگار ایرنا گفت: خانم سکینه ضیایی همسر مرحوم آیت الله سید روح الله خاتمی امام جمعه فقید یزد، دیروز پس از عارضه مغزی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ضیایی اردکان و سپس برای ادامه معالجات به بخش ICU بیمارستان سیدالشهدا یزد منتقل شدند. 
تابش افزود: بنا به تشخیص پزشکان ایشان دچار خونریزی مغزی شده و هرچند همچنان در اغما هستند اما از صبح امروز وضعیت قلبی و دستگاه تنفسی ایشان به حالت عادی برگشته است و همچنان تحت مراقبتهای ویژه هستند. 
نوه آیت الله خاتمی گفت: متاسفانه امروز در یک اقدام غیرحرفه ای، شایعه ای مبنی بر درگذشت ایشان در برخی پایگاههای خبری و شبکه های اجتماعی منتشر شد که موجب نگرانی دوستان، آشنایان و دوستداران بیت آیت الله خاتمی شد
تابش اضافه کرد: ضمن تکذیب این شایعه، از ابراز احساسات پاک و محبت آمیز کلیه علاقمندان به بیت شریف خاتمی تشکر می کنیم و همچنان محتاج دعاهای خیر همه عزیزان برای شفای این بانوی مومنه هستیم.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن