خرید تور نوروزی

ثروتمندان گمنام ژاپن!

در بین پنجاه فرد ثروتمند در ژاپن ۴۵ نفر دارای اصالت کاملا ژاپنی و ۵ نفر نیز مهاجر بوده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از فوربس، بیشتر ثروتمندان ژاپنی در سال ۲۰۱۹ را کارآفرینان تشکیل داده‌اند. بر خلاف تصور اولیه، مدیران شرکت هایی مثل سونی یا تویوتا در صدر قرار ندارند و نام های دیگری را خواهید دید که شما را شگفت‌زده خواهند کرد.  در ادامه با هشت ثروتمند برتر ژاپنی تا پایان نیمه نخست سال ۲۰۱۹ آشنا می‌شوید:

۱- تاداشی یانای

یکی از ثروتمندترین میلیاردرهای خودساخته در جهان که بنیان گذار برند لباس “یونیک لو” نیز هست. وی از سال ۲۰۱۶ تاکنون همواره ثروتمندترین فرد ژاپن بوده و ۷۰ سال سن دارد. ثروت وی ۲۴.۹ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

۲- ماسایوشی سون

این فرد ۶۲ ساله اکنون مدیرعامل سافت بانک، یکی از بزرگ ترین بانک های ژاپن است که ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه در اختیار دارد. از این میزان، ۴۵ میلیارد دلار سرمایه توسط عربستان تامین شده است. ثروت این فرد ۲۴ میلیارد دلار است.

۳- تاکمیتسو تاکیزاکی

رتبه وی امسال از چهار به سه رسیده است. مدیرعامل و بنیان‌گذار صنایع الکتریکی ” کینس” دارای ۱۸.۶ میلیارد دلار ثروت است.

۴- نابوتادا ساجی

ثروت وی و خانواده اش در طول یک سال اخیر ۷.۲ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است که بیشترین کاهش ثروت در بین میلیاردرهای ژاپنی است با این حال مدیرعامل “سانتوی هولدینگز” با ۱۰.۸ میلیارد دلار ثروت، چهارمین ثروتمند ژاپنی حاضر در این لیست است.

۵- هیروشی میکیتانی

وی مدیرعامل بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی ژاپن یعنی ” راکوتن” است. وی هم چنین از حامیان مالی باشگاه بسکتبال ” گلدن استیت واریرز” لیگ بسکتبال آمریکا و بارسلونا اسپانیا است. او ۶ میلیارد دلار ثروت دارد.

۶- یاسومیتسو شیگتا

وی دارای چندین مرکز بزرگ فروش موبایل است. در ۳۴ سالگی وی جوان‌ترین میلیاردر خودساخته ژاپن لقب گرفت و اکنون ۵.۴ میلیارد دلار ثروت دارد.

۷- تاکیشا تاکاهارا

مدیرعامل ” یونی چارم” که محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید می‌کند و ۵.۲ میلیارد دلار ثروت دارد.

۸-  اگیرا موری

این فعال حوزه مسکن ۴.۷ میلیارد دلار ثروت دارد. هولدینگ وی دارای املاک و هتل های زیادی در ژاپن و آمریکا است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا