اظهارات نژادپرستانه‌ی یک کارشناس تلویزیونی علیه لوکاکو

یک کارشناس تلویزیونی فوتبال در ایتالیا صحبت‌های نژادپرستانه‌ای را درباره لوکاکو به زبان آورده که بازتاب گسترده‌ای داشته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، چند هفته‌ای است که نژادپرستی به فوتبال ایتالیا برگشته است و این بار دامن لوکاکو را گرفته است. همه چیز از بازی با کالیاری شروع شد که او پشت توپ قرار گرفت و هواداران کالیاری که قبلا مویس کین، مهاجم یوونتوس را مورد حملات زشت خودشان قرار داده بودند، علیه لوکاکو شعارهای نژادپرستانه سر دادند.

این بار کارشناس شبکه TopCalcio۲۴ در ایتالیا اظهارات عجیبی را روی خط زنده به زبان آورد و گفت: اگر با لوکاکو در موقعیت تک به تک قرار بگیرید کار شما تمام است و به زمین می‌افتید و اگر ۱۰ تا هم موز داشته باشید باید به او بدهید تا بخورد…

فابیو راوزانی، مدیر این شبکه بلافاصله روی خط برنامه آمد و ضمن عذرخواهی از بینندگان تلویزیونی اعلام کرد این کارشناس دیگر در این شبکه تلویزیونی ظاهر نخواهد شد.

قرارداد این بازیکن با اینتر ۵ ساله است و این باشگاه ایتالیایی برای خرید جدید خود ۷۵ میلیون پوند پرداخت کرد تا گرانترین خرید تاریخ این باشگاه لقب بگیرد.

هدایت اینتر را در تابستان امسال آنتونیو کونته بر عهده گرفت و این تیم امید زیادی دارد که عنوان قهرمانی را بعد از سال‌ها به دست آورد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن