توضیحی درباره حضور شبنم نعمت زاده با چادر در دادگاه

قاضی مسعودی مقام، رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه در رابطه با نوع حجاب شبنم نعمت زاده در دادگاه امروز گفت: وی در زمانی که کیفرخواست نیز ابلاغ شد با چادر بود و امروز نیز با خواست خودش با چادر حاضر شد.

به گزارش ایسنا، قاضی مسعودی مقام در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا الزامی وجود داشته باشد که فرد با همان تیپی که داشته است به دادگاه بیاید، گفت: برخی از متهمان خودشان تمایل دارند که با چادر و یا مانتو و … حاضر شوند و ما الزامی در این خصوص نداشتیم.

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه در رابطه با حجاب متهم شبنم نعمت زاده در دادگاه امروز ادامه داد: وی در زمانی که کیفرخواست نیز ابلاغ شد با چادر بود و امروز نیز با خواست خودش با چادر حاضر شد و الزامی نداریم، اگر بخواهند با مانتو هم حاضر شوند باز ایرادی نداریم.

وی تصریح کرد: وفق مقررات و نکات مورد تاکید رئیس قوه قضاییه، به زندان هم اعلام کردیم که بر اساس آن حجابی که تمایل خود متهمان است در دادگاه حاضر شوند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. معنی دفاع گهگاهی از ارزش یا ارزش پنداشته شده ها را ببیند . آیا قبول دارند که عریان کسی در دادگاه حاضر شود ؟ چرا ؟ چون ناپسند می دانند. پس اگر چیز دیگری را پسندیده حقیقی می شمارند، رخ دادنش را ناپسند می دانند و فرقش با مورد اول چیست ؟ فرق است بین خواستن درستی ها بخاطر خودشان و خواستن آنها بخاطر خودمان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن