جنجال «نوه‌ لاکچری‌بازِ عسگراولادی»

فرزند عسگراولادی: این فرد نسبتی با ما ندارد

از صبح دیروز تصاويري از یک جوان با نام «بهادر عسگراولادی» در اینستاگرام، در فضاي مجازي منتشر شده كه برخی سایت‌‌ها او را نوه عسگراولادی معرفي كرده‌اند و نوشته‌اند او در خارج کشور زندگی لاکچری دارد. در اين تصاوير دختران نیمه‌برهنه‌اي در كنار او ديده مي‌شوند.

در اين رابطه «مریم عسگراولادی» يكي از فرزندان آن مرحوم اسدالله عسگراولادی در تماس با سايت بهارنيوز اعلام كرده كه چنين فردي هيچ نسبتي با خانواده ما ندارد:‌«ما كلا ۵ برادر و خواهر هستيم كه همگي به همراه فرزندانمان در ايران زندگي مي‌كنيم».

وي ادامه داد: حتی در بین نوه های عموهایم نیز چنین فردی با این مشخصات وجود ندارد و نهایتا فرد مذکور تشابه فامیلی با خانواده ما دارد و اين يك اقدام غيراخلاقي عليه خانواده ما است.

او در پایان از سايت‌ها و كانال‌هايي كه اقدام به انتشار اين تصاوير و نسبت دادن آن با خانواده‌هاي عسگراولادي كرده‌اند، خواست نسبت به حذف و اصلاح خبر اقدام نمايند.

اسدالله عسگراولادی تاجر و بازرگان معروف ایرانی و رییس اتاق بازرگانی ایران و چین، هفته گذشته پس از یک دوره بیماری در تهران درگذشت.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. جالبه همه جا زدند سایت شما اولین بار این خبر کذب را منتشر کرده است و حالا فکر کردید با یک تکذیب می توانید آن را ماست مالی کنید و این قوانین دنیایی سر پل صراط جواب می دهد چگونه می خواهید از ایشان حلالیت بگیرید

      1. لااقل حالا که تکذیب شده عنوان خبر رو تغییر بدید. «نوه لاکچری باز» رو از تو عنوان خبر بردارید. فکر میکنم اخلاقی تر و اسلامی تر باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن