نامه علی‌اکبر گرجی به حجت الاسلام نقویان

به گزارش جماران، علی اکبر گرجی با انتشار تصاویر ۶ صفحه ای نامه خود به حجت‌الاسلام نقویان دبیر هیات عالی گزینش کشور، نوشت:

سازوکارهای  گزینش در وضعیت کنونی بیمار، تبعیض آمیز، غیرحرفه ای، استرس آور، غیر علمی، متقلب پرور، شایسته کش، سفله پرور، خلاقیت ستیز و مروج ریاکاری و چندچهرگی است. آیا وقت آن نرسیده تا فکری اساسی در این زمینه داشته باشیم و طرحی نو دراندازیم؟

دولتیان و مجلسیان به هوش باشند که گذر ایام بسی تندتر از آن است که  ما می پنداریم و مردم هم به شدت چشم انتظار برداشتن چند گام مهم و تحول آفرین هستند

او در بخشی از این نامه متذکر می‌شود که قانون گزینش معلمان، کارکنان آموزش‌وپرورش، وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی با قانون اساسی، موازین شرعی و فرمان تاریخی امام خمینی(ره)(اینجا بخوانید) مغایرت دارد.

گرجی برای اثبات ادعای خود به اصول ۱۹، ۲۳،۵۷، ۲۸، ۳۶، ۳۷ و منشور حقوق شهروندی اشاره و پیشنهاد می‌کند تبصره‌ای به ماده ۲ این قانون الحاق و شروط مذکور در بند ۱ و ۲ مختص مشاغلی شود که طبق قانون اساسی اعتقاد به دین و مذهب رسمی برای احراز آن شرط است.

تصاویر این نامه را می توانید در گالری زیر مشاهده کنید:

نامه علی‌اکبر گرجی به حجت الاسلام نقویاننامه علی‌اکبر گرجی به حجت الاسلام نقویاننامه علی‌اکبر گرجی به حجت الاسلام نقویاننامه علی‌اکبر گرجی به حجت الاسلام نقویاننامه علی‌اکبر گرجی به حجت الاسلام نقویان

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/WZMYF
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن