برای شرکت در نظرسنجی، کلیک کنید

«پرونده محیط‌زیستی‌ها مانند متهمان ترور دانشمندان هسته ای است»

غلامرضا حیدری، عضو فراکسیون امید مجلس گفت: در خصوص بازداشتی‌های محیط زیست نیز مانند پرونده متهمان ترور دانشمندان هسته ای است. وزارت اطلاعات می گوید که آنها را جاسوس نمی دانیم اما این افراد هنوز آزاد نشده‌اند. تقاضا می کنیم با کمک قوه قضائیه و استمداد از رهبر معظم انقلاب نگذاریم اعتماد عمومی ضربه خورد.

به گزارش ایسنا، غلامرضا حیدری نماینده مردم تهران در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به  رییس‌جمهور بیان کرد: بر پایه اصل کرامت انسانی که همواره بر اخلاق و معارف اسلامی تاکید شده و بر اساس اصل ۳۸ قانون اساسی ضروری است در سیستم کشف جرم از متهمان امنیتی و سیاسی تجدیدنظر جدی صورت گیرد.

وی افزود: بر اساس اظهارات وزیر اطلاعات در ابتدای کارشان در وزارتخانه پس از بررسی‌های دقیق اعلام کرد کسانی که به عنوان متهم ترور دانشمندان هسته‌ای به اعتراف واداشته شده بودند، بی گناه بوده و با پیگیری وزیر آزاد شدند؛ لذا ضمن تشکر از ایشان باید پرسید آن بازجو و یا کارشناس چگونه خطا کرده و در این اشتباهات حق الناس چه می شود؟ نقض صریح قانون اساسی و ضربه به اعتماد عمومی چه می‌شود؟

حیدری معتقد است: در خصوص بازداشتی‌های محیط زیست نیز همچنین است، وزارت اطلاعات می گوید که آنها را جاسوس نمی دانیم اما این افراد هنوز آزاد نشده‌اند. تقاضا می کنیم با کمک قوه قضائیه و استمداد از رهبر معظم انقلاب نگذاریم اعتماد عمومی ضربه خورد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن