وزیر کشور: برای حضور حداقل ۳میلیون نفر در اربعین آمادگی داریم

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور با بیان اینکه آمادگی‌های لازم برای حضور حداقل ۳ میلیون نفر در مراسم اربعین تدارک دیده شده است، گفت: از روند کار در مسیر مهران تا نجف و همچنین نجف تا کربلای معلی بازدید داشته و جلسه ای با وزیر کشور عراق و استانداران مرزی خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی که صبح امروز وارد ایلام شد، در بدو ورود به ایلام در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این سفر با همراهی روسای کمیته‌های مختلف ستاد مرکزی اربعین حسینی از مرز مهران، تأسیسات، امکانات و آمادگی هایی که در آنجا ایجاد شده بازدید خواهیم داشت، اظهار کرد: قصد ما این است که بتوانیم از مسیر مهران تا نجف و همچنین از نجف تا کربلا هم بازدید داشته باشیم.

وی همچنین افزود: در تمام مسیر امکاناتی که فراهم شده و شرایطی که باید ایجاد شود را حتماً مورد بررسی قرار می دهیم و همچنین جلسه ای با وزیر کشور عراق و استانداران مرزی خواهیم داشت.

رحمانی فضلی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به گزارشاتی که کمیته های مختلف ارائه دادند و اقداماتی که تاکنون انجام شده است آمادگی های لازم وجود دارد و برای حداقل ۳ میلیون نفر تدارک لازم دیده شده است و با توجه به تجربیات چند ساله ای که در برگزاری مراسم اربعین داریم و همچنین اضافه شدن مرز خسروی، امیدواریم  تسهیلات بهتر و خدمات مناسبتری به زوار ارائه دهیم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. قاعدتا ایشان باید امادگی برای تعداد حداکثری را اعلام میکرد نه تعداد حداقلی را.
    شاید این غلط ساده باشد ولی ممکن ناشی از روش غلط ایشان برای حل مسائل باشد که فاجعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن