یک اصولگرا: وضعیت «اسفناک» است!

یک اصولگرا می‌گوید: طی یک سال و نیم اخیر پدر اقتصاد کشور در آمده است و آنقدر وضعیت اسفناک مشهود است که نیازی به تحلیل کارشناسانه نیست.

مجتبی رحماندوست در مصاحبه با خبرگزاری فارس مدعی است:‌ در گذشته اگر در کنار هرچند سطل زباله، یک فرد جستجوگر در میان یکی از آنها بود، این تعداد امروز به تقریبا تمام سطل های زباله رسیده و در کنار برخی از سطل ها دو نفر در حال جستجو هستند.

او می‌گوید: قیمت ها افزایش یافته و ثروت مردم به یک سوم رسیده است. همچنین وضعیت ارز از اردیبهشت ماه سال ۹۷ به گونه ای شده که وضعیت اقتصادی نابسامان شده است. در این شرایط احساس می کنم این صرفا یک ناتوانی، ناکارشناسی و غیرعلمی بودن کار و یا حتی بی عرضگی مدیران و مسئولان نیست بلکه احتمال نفوذی و خیانت می رود.

این نماینده‌ی سابق مجلس با ادعای «کارنامه ناموفق اقتصادی حسن روحانی رئیس جمهور کشور»، گفت: در مورد این کارنامه ناموفق هم نمی‌توانم براساس احتمالاتم صحبت کنم. چون مسأله کاملا روشن است و بحث احتمالات نیست. وضعیت بد اقتصادی کشور آنقدر مشهود است که نیازی به تحلیل نیست. امروز شاهد تعطیلی مراکز تولیدی و خالی شدن سفره های مردم طی شش سال اخیر بخصوص یک و نیم سال اخیر هستیم.

او که درباره‌ی وضعیت کشور می‌گوید نیاز به کار کاشناسی نیست، اما در این مصاحبه با اشاره به ادعای اخیر بهزاد نبوی مبنی بر اینکه چهار نهاد، ۶۰ درصد ثروت ملی را در اختیار دارند، می‌گوید: «در این باره نمی توانم پاسخگو باشم، بلکه آن چهار نهاد باید پاسخگو باشند و از آقای نبوی مستندات لازم را درخواست کنند. آقای نبوی نمی تواند بدون مستندات سخن بگوید. به هرحال هر مسأله ای احتمالش است و من نمی توانم در این زمینه بگویم که این ادعا درست یا غلط است».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن