اعتراض رانندگان اسنپ به کاهش قیمت کرایه‌ها

صفحه‌ی حامیان راننده‌های تاکسی‌های اینترنتی در اینستاگرام خبر از قرار تجمع راننده‌های اسنپ در روز پنجشنبه، یازدهم مهرماه و در مقابل دفتر مرکزی این استارت اپ اینترنتی داد. این صفحه علت این تجمع را کاهش قیمت کرایه‌ها بیان کرد.

بعد از ابلاغیه‌ی دستورالعمل جدید شهرداری برای تاکسی‌های اینترنتی این نهاد شهری خبر از پرداخت عوارض توسط رانندگان این نوع تاکسی‌ها داد که با مخالفت آن‌ها روبه‌رو شد. ژوبین علاقه مند، مدیر عامل اسنپ در صفحه‌ی توییتر خود از مخالفت با پرداخت عوارض نوشت.

صفحه‌ی رسمی اتحادیه‌ی رانندگان اینترنتی، از کاهش کرایه‌ها و درخواست‌ها گلایه کرده است و بسیاری از رانندگان در واکنش‌ به این مشکل نظرات مختلفی داده‌اند. بسیاری از این رانندگان علاوه برکاهش قیمت و درخواست مشتری‌ از کاهش امتیاز و همچنین این رانندگان از سیستم نادرست این برنامه اینترنتی گلایه داشتند و ساعت کاری زیاد را در قبال هزینه‌ی کم کرایه‌ها را ناعادلانه دانستند.

 

 

 

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. اقا دیروز یکی را من سوار کردم از در خونش بردم مقصد رسوندمش شد ۷۰۰۰ تومن بعد داشتم از مقصد دور می شدم دیدم یه درخواست دوباره اومد از همونجا بعد درخواست را قبول کردم دیدم همون شخصه که دوباره می خواست بره همون جا یعنی در خونش این دفعه تو برنامه زده بود ۵۵۰۰ تومن … یعنی کلا ۵ دقیقه کارش طول کشید بردمش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن