«باید مواظب مارهای خوش خط و خال در حوزه باشیم»

حجت‌الاسلام کمالی، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله گفت: بر اساس توصیه های رهبر کبیر انقلاب باید مواظب مارهای خوش خط و خال در حوزه های عملیه باشیم و با تعمیم معنویت به آحاد جامعه با آبشخورهای فرهنگی مبارزه کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین امین کمالی صبح امروز ۱۳ مهرماه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان جیرفت گفت: امنیت به عنوان وظیفه ذاتی نیروی انتظامی جزو شاه بیت وظایف این نیرو بشمار می آید که در کنار این مهم باید توسعه امنیت مد نظر داشته باشد.

وی با توصیه به نیروهای مسلح حاضر در صبحگاه مشترک به آموزه های دینی در انجام ماموریت های کاری افزود: بنا به فرمایش رهبر انقلاب، نیروی های نظامی و انتظامی باید با مجهز کردن خود به دو عنصر دینداری و خدامحوری بر چاله های شیاطین و دام های استکبار غلبه کنند …

پلیس باید متدین، انقلابی و متخصص باشد

امام جمعه موقت جیرفت، انقلابی بودن، تدین و تخصص را از ویژگی‌های برجسته پلیس دانست و بیان کرد: نیروی انتظامی برای یک نیاز اساسی و زیربنایی جامعه تلاش می کند و هر عقل سلیمی به این مهم اعتراف دارد که باید اقتدار همه جانبه را سرلوحه کار قرار بدهند.

وی ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارزنده نیروهای نظامی و انتظامی در ابعاد مختلف بیان کرد: شهدای نیروی انتظامی و رضایتمندی رهبر معظم انقلاب از بدنه نیروی انتظامی سندی محکمی بر سختکوشی و دلسوزی نیروی انتظامی در تامین امنیت محسوب می شوند.

جانشین مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله با یادآوری خیانت های صورت گرفته در دوران مقدس از طرف استکبار جهانی و سرنوشت صدام اظهار کرد: در حال حاضر باید از گذشته درس گرفت و بدانیم گرفتار چند تقابل با جبهه حق هستیم و می بینیم دشمن تا دندان مسلح میادین را برای مقابله با جمهوری اسلامی عوض می کند اما همواره به برکت ایستادگی مردم و با بصریت رهبری، دشمنان را همواره سر جای خود نشانیدم.

حجت الاسلام کمالی با هشدار جدی به نیروهای نظامی و مردم از نفوذ به عنوان یک ابزار از سوی دشمنان نام برد و گفت:امروز دشمنانی که دنبال نفوذ در بدنه انقلاب هستند، و گرگ هایی که برای نفوذ در آن طرف مرزها زوزه می کشند بدانند با ضربه محکمی روبرو خواهند شد.

وی در ادامه بیان کرد: جنگ نرم در فضای سایبر راه اندازی شده است که ۱۲ میلیون ایرانی عضو اینستاگرام هستند، باید ضمن مواظبت با تعمیم معنویت به آحاد جامعه با آبشخورهای فر هنگی مبارزه کنیم

با جنگ جناحی مردم را جان هم انداختن

امام جمعه موقت جیرفت با اشاره به اهداف دشمنان در راه اندازی جنگ سیاسی، جنگ نیابتی، جنگ اطلاعاتی و جنگ اقتصادی گفت: انقلاب اسلامی در مبارزه با میادین جنگی دست برتر را دارد و اگر گوش به فرمان ولایت باشیم حتما پیروز خواهیم شد و اینکه با جنگ جناحی مردم را جان هم انداخته اند باید هوشیار باشیم.

وی از ترویج کنندگان فرهنگ غرب و اهداف دشمنان توسط تربیت یافتگان آمریکایی به عنوان جاده صاف کن یاد کرد.

حجت اسلام کمالی با تبیین اهداف دشمنان با تشکیل جبهه های مختلف در مقابل ولایت افزود: دشمنان دنبال تشکیل جبهه هایی از جمله، هامانیون، قارونیون و جبهه نیرنگ هستند که بعضا مشاهده می شود افراد با پوشیدن لباس انقلاب که همان عالمان به عمل هستند که فقط لباس علما را به تن می کنند، اما باید به گفته حضرت امام باید مواظب مارهای خوش خط و خال در حوزه های علمیه باشیم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن