تنش لفظی در جلسه‌ی امروز شورای شهر

ایسنا نوشت: در پی عدم اجازه رییس شورای شهر به اتمام متن تذکر نوری، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر، دقایقی صحن شورا دچار تشنج شد.

محسن هاشمی در ابتدای جلسه شورای شهر امروز با بیان این‌که براساس آیین‌نامه تنها سه نفر می‌توانند متن تذکر خود را ارائه کنند، گفت: اما چهار نفر وقت تذکر گرفتند و پیشنهاد می‌شود صدراعظم نوری و علی اعطا به توافق برسند و یک نفر از آنها تذکر دهد.

در ادامه علی اعطا تذکر خود را مطرح کرد، اما صدراعظم نوری نیز از هیات رییسه درخواست کرد با توجه به این‌که روز گذشته حادثه سقوط جرتقیل در منطقه ۱۴ رخ داده، تذکری در این خصوص ارائه کند.

محسن هاشمی نیز اعلام کرد: در صورتی اجازه داده می‌شود که تذکر قرائت شود که زمان تذکر را رعایت شود.

به گزارش ایسنا، نوری در ادامه به قرائت متن تذکر خود پرداخت اما به دلیل آنکه بیش از سه دقیقه زمان برد، محسن هاشمی به میانه صحبت وی آمد و اجازه نداد که وی تذکر خود را تمام کند و گفت‌: از این به بعد اجازه تذکر شفاهی نمی‌دهم و همه اعضا باید متن تذکرشان را به ما بدهند. امروز از کمیسیون معماری سه نفر تذکر دادند و ساعت ۱۰ شد و هنوز وارد جلسه نشدیم و من با هر کدامتان که حرف می‌زنم فقط می‌گویید چرا با من برخورد می‌کنید.

وی با بیان این‌که زمان تذکر سه دقیقه و زمان نطق ۱۰ دقیقه است، اظهار کرد: من که نمی‌توانم میکروفون را خاموش کنم.

در ادامه نوری خطاب به محسن هاشمی گفت: شما باید عدالت را رعایت کنید زمان نطق ۱۰ دقیقه است اما بعضا ۱۵ دقیقه هم طول می‌کشد.

وی خطاب به سخنان هاشمی که چرا با لحن عصبانی صحبت می‌کنید؟ گفت: من از لحن شما استفاده می‌کنم.

وی ادامه داد: باید عدالت در شورا رعایت شود و این توهین به ما در صحن شورای شهر است که نمی‌گذارید حرف بزنیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا