واکنش پدر روح الله زم به بازداشت پسرش: دنیا دار مکافات است

محمدعلی زم، پدر روح الله زم می‌گوید که در جریان آمدن فرزندش به ایران و بازداشت او نبوده است و موضوع را از زیرنویس تلویزیون متوجه شده است.

حجت الاسلام زم در پاسخ به اینکه آیا در جریان آمدن فرزندش به ایران بوده است یا نه به انصاف نیوز، گفت: من اصلا در جریان جزییات نیستم و کلیت موضوع را هم از زیرنویس تلویزیون خبردار شدم. ما تقریبا با ایشان در این مدت‌ها حالت قهر داشتیم و تنها گهگاهی نصیحت و پیغامی برایش می‌فرستادیم.

او در پاسخ به اینکه در فیلم مستند چند ماه پیش صداوسیما آنچه نشان داده شد این بود که با شما در ارتباط بوده است، گفت: در آن مستند به ما و خانواده‌ی ما ظلم شد ولی ما چون نظام را از خودمان می‌دانیم و دوست داریم نه اعتراض کردیم و نه چیزی گفتیم؛ معتقد بودیم که این را هم خدا خودش هم می‌بیند و هم می‌شنود.

زم در پاسخ به این سوال که «فرزندش پیش از آمدن به ایران آیا پیامی نداده است و چیزی درباره‌ی دلیل آمدنش که عجیب هم هست نگفته است؟»، گفت: دنیا دار مکافات و مجازات است؛ این را خداوند متعال و همه‌ی بزرگان گفته‌اند. بالاخره این دنیا، دنیای امتحان آدم‌هایی است که رد آن زندگی می‌کنند. خوب و بد باید امتحان دهند و آنها که بد کردند مجازات شوند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. هر موردی لزوما مصداق این نیست که دنیا دار مکافات است. وگرنه یزید هم می توانست کردار خود را مصداق این عبارت بشمارد. چنانچه طبق تواریخ ترویج این نوع افراطی تفکر جبری و قدری و ندیدن عوامل بشری، طبیعی و اجتماعی ساخته خلفای اموی و بویژه عباسی برای رکود و خمود جامعه اسلامی و سکوت و بی تحرکی آنها در برابر وضع موجود بوده است.

  4
  5
 2. ظاهرا زم خودش به ایران آمده است ، اگر مردم را باخبر میکردند جناب دکتر کیومرث یزدان پناه زحمت نوشتن این فتح نامه را به خود نمیداد !

  1
  1
 3. روح الله زم راسپاه اسلام باافتخار ازعراق گرفت وآورد تاعبرتی باشد برای همه مزدوران. خودش آمد چه حرفی هست آقای نویسنده. چی میگی تووووکجای کاری توووووو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن