مهدی ترابی درباره‌ی شادی گل جنجالی: گوشزد به مسوولان بود!

«مهدی ترابی»، هافبک تیم پرسپولیس درباره شادی گل جنجالی‌اش و نوشته‌ رو پیراهن خود در بازی با پیکان که بعد از گلزنی آن را نشان داد گفت: این کار من گوشزدی به برخی از مردم و مسئولان بود.

به گزارش ایسنا، مهدی ترابی درباره بازی پرسپولیس مقابل پیکان گفت: بازی خیلی خوبی بود و پرسپولیس مخصوصا در نیمه اول خیلی خوب عمل کرد. گل‌های بیشتری می‌توانستیم بزنیم ولی کم دقت عمل کردیم. امیدوار هستم در بازی‌های بعد بتوانیم با گل‌های بیشتری بازی را ببریم.

ترابی در جواب به این سوال که آیا هرچه به خط حمله نزدیک‌تر باشد عملکردش بهتر می‌شود گفت: بله همینطور است و این از تدابیر مربی است که چه تصمیمی بگیرد. ان‌شاءالله در بازی‌های بعد نزدیک‌تر به خط حمله بازی خواهم کرد و بهتر عمل می‌کنم.

او درباره عملکرد داور این دیدار نیز گفت: سیدعلی از داورهای خوب کشور است. به نظر من در چند موقعیت قضاوت بدی داشت که ایرادی ندارد.

هافبک پرسپولیس درباره خوشحالی بعد از گل خود و نوشته‌ روی پیراهنش گفت: من یک شخصیت ورزشی هستم و نه سیاسی و به عنوان یک فرد ورزشی متوجه شده‌ام که تنها راه نجات کشورمان اطاعت از رهبرمان است. تعجب می‌کنم مسئولان چطور این را درک نکرده‌اند. امیدوارم این اتفاق یک گوشزدی باشدرویرای برخی مسئولان و مردم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. ماشاالله که همه دارند اطاعت ميکنند!! متاسفانه بعضي ها بگونه اي رفتار ميکنند، انگاري رهبري حضور ندارد و هرچه ميگويد، بلااثر است!! در صورتيکه همه تصميمات اساسي مملکت را ايشان تعيين ميکند و بارها و بارها هم هرجائي در جزئيات که بنظرشان ، صحيح عمل نشده ، ورود کرده و خودش هم اتفاقا اين را گفته که اگر در جائي لازم شود، حتي در جزئيات ورود ميکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن