شوخی استراماچونی با اضافه وزن غلامپور

«آندره‌آ استراماچونی»، سرمربی استقلال در نشست خبری پس از پیروزی پر گل این تیم برابر سایپا درباره خوشحالی بهزاد غلامپور بعد از گل‌های استقلال به همراه او به شوخی گفت: این یک مشکل است. او باید یک مقدار رژیم بگیرد.

ورزش سه نوشت:  خوشحالی بعد از گل بهزادغلامپور حالا دیگر به یک سبک برای خودش تبدیل شده است. او از زمانی که به عنوان مربی دروازه بان ها در تیم های مختلف کار می کند یک عادت ویژه دارد؛ زمانی که تیم گل می زند غلامپور ناگهان از روی نیمکت پرواز کرده و هدفش هم همیشه مشخص شد.  او همواره با یک پرش بلند روی سرو کول سرمربی تیم می پرد و خوشحالی اش را به این شکل نمایش می دهد.

در زمانی که او با علی دایی کار می کرد ، این کارش حتی یکی دوبار کنار زمین مورد پسند سرمربی قرار نگرفت اما غلامپور این کار را آنقدر تکرار کرد که دیگر دایی به این حرکت عادت کند.  در تمامی عکس هایی که از مربیگری علی دایی در سال های اخیر در سایپا وجود دارد بهزاد غلامپور در حال پرواز به سمت او و یا روی سر و شانه های او است.

شوخی استراماچونی با اضافه وزن غلامپورشوخی استراماچونی با اضافه وزن غلامپورشوخی استراماچونی با اضافه وزن غلامپورشوخی استراماچونی با اضافه وزن غلامپورشوخی استراماچونی با اضافه وزن غلامپور

خوشحالی غلامپور در ابتدای فصل که به عنوان دستیار استراماچونی قرار شد در استقلال کار کند سوژه رسانه ها شده بود اما غلامپور خیلی زود نشان داد که مرد عمل است. در دقیقه ۵۰ بازی استقلال برابر فولاد در دومین هفته وقتی فرشید اسماعیلی دروازه حریف را باز کرد غلامپور به سمت استراماچونی دایو برداشت. چهره استراماچونی در تصاویری که بعد از بازی منتشر شد البته حاکی از شگفتی بود.

جالب است اما استراماچونی دیگر بعد از ۶ گل در لیگ برتر و شش گلی که در جام حذفی استقلال به ثمر رساند انگار به این سبک خوشحالی بعد از گل غلامپور عادت کرده است. فریم های متوالی عکس های خوشحالی غلامپور بعد از گل اول استقلال برابر سایپا نشان می دهد که میزان شگفت زدگی استراماچونی در همان لحظات از بین رفته و به نوعی انگار به این حرکت مربی دروازه بان ها عادت کرده است.

موضوع قابل توجه این است که علی دایی و استراماچونی که مربیانی بسیار جدی هستند نتوانستند غلامپور را از این خوشحالی گل منصرف کنند و نتیجه آن شد که خودشان را با این خوشحالی گل تطبیق دادند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن