علت بازداشت یکی از مسوولان مشهد، در هاله‌ای از ابهام

خبر دستگیری مجید خرمی مدیر مسوول موسسه‌ی فرهنگی شهرآرا و مدیرمسوول روزنامه‌ی شهرآرا و سرپرست سابق روابط عمومی شهرداری مشهد امروز منتشر شد،احسان خزایی و غلامرضا بنی اسدی از نزدیکان او در گفت‌وگو با انصاف نیوز از علت دستگیری او اظهار بی‌اطلاعی کردند.

خبر 20:30 همین چند روز پیش  موضوع پاداش 200 میلیونی برای افشاگران فساد در شهرداری مشهد را مطرح کرد، بعضی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر ارتباط این200 میلیون پاداش با دستگیری خرمی هستند.

احسان خزایی دبیر تحریریه‌ی روزنامه‌ی شهرآرا به انصاف نیوز گفت: «من در جریان جزییات ماجرا نیستم چون پنچشنبه‌ها روزنامه تعطیل است، بنابراین من هم جسته گریخته از دیگران چیزی شنیده‌ام. چیزی که من شنیدم موضوع مالی است اما اینکه بابت چه پروژه و برنامه‌ای را نمی‌دانم.»

خزایی در مورد واکنش‌ها به ارتباط نزدیک دبیر و سردبیر با او گفت: «ارتباط نزدیک بین ما موضوعی طبیعی است و اصلا چیز عجیبی نیست به هر حال رابطه‌‌ی بین سردبیر و دبیر تحریریه با جناب خرمی موضوعی کاملا منطقی و مشخص است. برای مساله‌ی مالی هم چون موضوع در حوزه‌ی کاری ما نیست مشخص است که به ما ارتباط پیدا نکند، اما اگر مساله به محتوا مربوط می‌شد باید ما هم مورد بررسی قرار می‌دادیم.»

غلامرضا بنی اسدی مشاور عالی خرمی هم اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: «اجازه دهید تا شنبه تا ببینیم فضا به کجا خواهد رفت و فعلا هیچ چیز مشخص نیست.»

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا