«بی‌صاحب‌ترین تیم لیگ برتر فوتسال آذرخش بندرعباس است»

تیم فوتسال آذرخش بندرعباس هفته اول دور برگشت لیگ برتر فوتسال را با تساوی مقابل تیم ارژن شیراز به پایان رساند.

به گزارش ایسنا، در آغاز دور برگشت (هفته چهاردهم) لیگ برتر فوتسال عصر گذشته(۹آبان) تیم آذرخش در سالن فجر بندرعباس مقابل تیم ارژن شیراز با تساوی ۳-۳ متوقف شد. گل‌های تیم آذرخش را پوریا گلشنی، محمد بنی اسدی و مهرداد قنبرزاده به ثمر رساندند. با ثبت این نتیجه تیم آذرخش بندرعباس ۱۳ امتیازی شد و در مکان دوازدهم جدول رده بندی باقی ماند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در پایان مسابقه در جمع خبرنگاران، گفت: غرور زیادی بازیکنان باعث این تساوی شد، اگر ۳۰ درصد از بازی مقابل مس سونگون به نمایش گذاشته بودیم اکنون نتیجه چیز دیگری بود.

عباس روز پیکر افزود: شرایط ما از لحاظ مدیریتی افتضاح است و با اختلاف زیاد بی صاحب ترین تیم لیگ برتر آذرخش بندرعباس است.

وی گفت: در این ۵۴ روز تعطیلی نیم فصل، حتی مدیریت باشگاه به خود اجازه نداد که یک جلسه در خصوص وضعیت این تیم برای ادامه لیگ گرفته شود تا شرایط بهتری برای نیم فصل دوم داشته باشیم.

روزپیکر افزود: اگر حمایت استاندار نبود شک نکنید تا کنون تیم آذرخش منحل شده بود چرا که مالک و مدیرعامل باشگاه مشخص نیست کجا حضور دارند!

وی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون خودم مالک، مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم هستم چون برای جذب و حضور بازیکن به بندرعباس باید هزینه بلیط از جیب بدهم و برای خرید توپ و البسه به فروشگاه ورزشی بروم، کجای دنیا سرمربی تیم این وظایف را دارد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا