درگیری تند دو نیروی جریان قالیباف در فجازی | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز درگیری تند دو نیروی جریان قالیباف در فجازی | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

درگیری تند دو نیروی جریان قالیباف در فجازی

سيد محمود رضوی و مجید حسینی دو نیروی جریان قالیباف در فضای مجازی با هم به تندی درگیر شده‌اند و یکدیگر را به نفاق و نان به نرخ روز خوری متهم کردند.

به گزارش انصاف نیوز، سيد محمود رضوی در توییتر با هشتگ #نفاق نوشت:

«یکی از این آفتاب پرست‌های سیاسی که این روزها عدالت‌خوار شده و در مورد مدارس غیرانتفاعی هم افاضات میکنه را کامل میشناسم، حتی بهتر از خودش، نمیخوام همه چیزشو بگم، اما فقط اینو بگم که این عدالتخوار عزیز که به مدارس غیرانتفاعی فحش میده، پسر خودش در مدرسه غیرانتفاعی درس میخونه! #نفاق»

مجید حسینی هم در استوری اینستاگرام خود با هشتگ #لیبرال_ریش_دار و #نان_به_ریش_خور نوشت:

«یکی از زالو صفت‌های سیاسی که بدون سواد و هنر و ذره‌ای استعداد سال‌هاست تبدیل به تهیه‌ کننده‌ی پروژه‌های عظیم سینمایی شده، و من از خودش هم بهتر می‌شناسمش؛ این روزها با ریش نیم متری، مواضع حسام الدین آشنا و عارف و حجاریان را در مورد مدارس غیرانتفاعی و خصوصی سازی می‌گیرد؛ متعجبم روزی بود که دو شاد را از سه شاد تشخیص نمی‌داد، ملت را در شهرستان کتک می‌زد. جل الخالق. #لیبرال_ریش_دار #نان_به_ریش_خور»

نزدیکان محمدباقر قالیباف فرمانده اسبق پلیس و شهردار پیشین تهران که از نیروهای سیاسی اصولگراست، می‌گویند او بنا دارد در انتخابات مجلس که اسفندماه برگزار می‌شود کاندیدا شود. مجید حسینی به احتمال بالا یکی از کاندیداهای این جریان خواهد بود.

اصطلاح فجازی را برای اولین بار آقای قالیباف در جریان رقابت‌های انتخاباتی سال ۹۲ به جای فضای مجازی به کار برد و پس از آن استفاده شد.

 

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن