تجمع مالباختگان در حمایت از قاضی سابق | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز تجمع مالباختگان در حمایت از قاضی سابق | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

تجمع مالباختگان در حمایت از قاضی سابق

جمعی از مال باختگان یک پرونده‌ی کلاهبرداری شنبه ۲ آذر برای پیگیری مطالبات خود در این پرونده و حمایت از قاضی‌ سابق پرونده جلوی درب دادگستری شهرری همراه با پلاکارد تجمع کردند.

یوسفی یکی از شاکی‌های پرونده است که درباره‌ی این تجمع به انصاف نیوز گفت: «در دادگاه امروز باز هم متهم نیامد، با اینکه در زندان است اما در جلسات دادگاه به دلایل مختلف حاضر نمی‌شود؛ حتی در جلسه‌ی ۲ آذر که آخرین جلسه‌ی دادگاه بود هم همین کار را کرد. با این وضعیت باعث می‌شود که رسیدگی به پرونده به تعویق بیافتد.»

وی افزود: «امروز برای تسریع پرونده، مطالبه‌ی سرمایه‌هایمان و همچنین حمایت از قاضی‌های شریف به همراه پلاکارد جلو دادگستری شهرری تجمع کردیم. ما کمپینی برای حمایت از قاضی‌ها راه انداختیم به‌ویژه قاضی محمدی، که تا یک ماه پیش قاضی پرونده بود. ایشان به دلیل پیگیری خوب و وجدان کاری‌ای که در پرونده داشتند باعث شدند که متهمان حتی از داخل زندان تهدید کنند که ما این قاضی را کنار می‌زنیم و حالا یک ماهی است که ایشان خانه نشین شده‌ است.»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام بر مدیر سایت انصاف
  شما اسم ساسیتتان را گذاشته اید انصاف ولی چندان هم انصاف در تحلیل های شما به دیده نمیشود
  البته هر جور راحتید

 2. سلام بر مدیر سایت انصاف
  شما اسم ساسیتتان را گذاشته اید انصاف ولی چندان هم انصاف در تحلیل های شما به دیده نمیشود
  البته هر جور راحتید
  به همه اینگونه جواب میدهید من تا به حال پیامی برای شما ارسال نکرده ام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن