استعفای حجتی بعد از یک ماه تایید شد

سخنگوی هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی استعفا داده، گفت که رییس جمهور استعفای حجتی را نپذیرفته است.

یک ماه پیش انصاف نیوز در خبری با عنوان «احتمال تغییر وزیر کشاورزی با استعفا یا برکناری» [لینک] از احتمال استعفای او خبر داده بود اما همان روز این خبر از سوی دولت تکذیب شد.

به گزارش ایسنا، اسدالله عباسی سخنگوی هیأت رییسه مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در جمع خبرنگاران درباره جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی که قرار است سه شنبه برگزار شود، گفت: هنوز نماینده دولت در خصوص حضور وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه به ما اعلامی نداشته است، برهمین اساس طبق آئین نامه داخلی مجلس استیضاح وزیر سه شنبه هفته جاری در جریان خواهد بود.

وی افزود: معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز به ما اعلام کردند که آقای وزیر استعفاء داده اند و آقای رئیس جمهور هم نپذیرفته است. در صورت پذیرفته شدن، وزیر جهاد در صحن مجلس حضور نخواهد یافت اما در هر دو صورت ما بحث استیضاح را در جلسه علنی روز سه شنبه خواهیم داشت.

احتمال تغییر وزیر کشاورزی با استعفا یا برکناری

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. بیش از چهل نفر از مدیران و کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی طی ماه های اخیر بدلیل ارتشاء و اختلاس و سوء استفاده از موقعیت شغلی یا زندانی هستند و یا اینکه با وثیقه آزادند و از طرفی از دوسال پیش میلیون ها دلار ارز دولتی از طریق شرکت های وابسته دولتی وزارت جهاد کشاورزی به بهانه واردات تجهیزات گلخانه ای به کشور های آلمان و هلند انتقال داده شده است ولی متاسفانه تجهیزات وارد نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا