توییت نقوی حسینی بعد از ماجرای فایل صوتی: ترور شخصیت شیوه جدید معاندین است

سید حسین نقوی حسینی نماینده‌ی اصولگرای مجلس پس از انتشار فایل صوتی منتسب شده به خود، در دو توییت تلویحا این کار را ترور شخصیت خوانده است.

به گزارش انصاف نیوز، آقای نقوی حسینی در توییت اول نوشت:

«انقلابی بودن و انقلابی ماندن هزینه‌های سنگینی دارد، مبارزه با غرب‌زدگی، نفاق، فتنه و خط سازش هزینه دارد و ما آماده نفس زدن برای نظام و هر نوع هزینه‌ای هستیم ولو اینکه در این مسیر ترور شویم».

صادق نیکو، از فعالان رسانه‌ای اصولگرا هم در زیر آن نوشت: انقلابی و ضدانقلاب نداره. آبروی مردم بی‌ارزش‌ترین چیز شده. امروز قرعه به نام شما در اومد.

کاربری به نام مرتضی آجرلو هم نوشت: جناب نقوی. زندگی شخصی شما بر مبنای اسلام! به خودتون مربوطه و عملکرد سیاسی و وظیفه‌تون به عنوان نماینده مردم در مجلس برای اذهان عمومی مهمه. پرداختن به وظیفه‌تون خواسته مردمه. همین و بس.

نقوی حسینی در توییتی تکمیل هم نوشته است:

«تخریب بی اخلاقی و ترور شخصیت‌های انقلابی، متدین و ولایتمدار شیوه جدیدی از سوی معاندین، مخالفین و مثلث زر و زور و تزویر نیست. تاریخ انقلاب اسلامی شاهد مظلومیت بسیاری از خدمتگزاران این سرزمین بوده است.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. اری جناب نقوی جسینی…شیوه جدیدی نیست ببینیدوقدری به همفکرانت نظری بیاندازببین از که واز کجاشروع شد……این شیوه نانجیبانه را ماهم محکوم میکنیم ولی شما حاضر به محکومیت ان ودرموارد دیگری مانندهرزه درایی هایی که برعلیه مثلا اقای سیدمحمدخاتمی ..ص.رت گرفت هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باقی بقایتان…

  2
  1
 2. باز … زودی رفتم زیر پرچم ولایت، انقلاب ، شهادت ، خدمتگزار….
  اگه کلمه‌ی غرب و امریکا نداشتین… [چی میشد؟]

  4
  1
 3. بالاخره صدای تو بود یا نبود؟ بووود یا نبووود؟ بوووووود یا نبووووود؟ متخصصین IT به راحتی میتونن ثابت کنن این موضوع رو

  5
  1
 4. کمی از سیاست مداران غربی یاد بگیرید که پس از رسوایی استعفا میدهند، اینجا دو قورت و نیمشون باقیه!

  5
  1
 5. دوستان توجه داشته باشید که ایشون ترور شده اند! اگرنه هیچ رابطه ای درکار نبوده! اصلا مگر ممکنه یک نماینده اصوووول گرای خدوم بی پول که دخترشون هم بی خانمان تشریف دارند چنین کاری کرده باشه! ترور شده!!!!

  2
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن