آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

روایتی از حاشیه‌سازی‌ها علیه بودجه ۹۹

قاسم میرزایی نیکو، عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ گفت: برخی در هر فضا و شرایطی به دنبال تضعیف دولت و برنامه‌هایش هستند، برایشان فرق نمی‌کند تصویب برجام باشد یا پیوستن به FATF و حتی رای دادن به کلیات لایحه بودجه.

به گزارش ایسنا قاسم میرزایی نیکو، با بیان اینکه جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی و تدوین بودجه‌ای شفاف، کارآمد و مبتنی بر واقعیت عموما محرمانه و خیلی محرمانه است، تاکید کرد: برخی قید محرمانه بودن جلسات را برای فضاسازی به نفع خود مصادره کرده‌اند و هرچه  مطلوب خود و جریان سیاسی‌شان است را درست یا نادرست به بیرون منتقل می‌کنند.

وی ادامه داد: در نشست رأی به کلیات لایحه بودجه سال ۹۹ در کمیسیون تلفیق هرگز آقای نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه سخن از استعفای رئیس جمهوری به میان نیاوردند. تعجب می‌کنم  که  طرح چنین مباحثی چگونه به  ذهن برخی افراد می‌رسد و چگونه برای مقاصد سیاسی و جناحی‌شان چنان داستان سرایی‌هایی می‌کنند.

نماینده دماوند و فیروزکوه  با تاکید بر اینکه به دلیل محرمانه بودن نشست های کمیسیون تلفیق  اکثریت اعضا  تصمیم گرفتند که  خروجی مذاکرات و تصمیمات کمیسیون فقط از کانال  سخنگو انجام شود، ادامه داد: در کنار داستان‌سرایی و دروغ‌پردازی‌های برخی، بی‌توجهی به تصمیم جمعی  نهایت  بی‌اخلاقی است و خیانت در امانت محسوب می‌شود چه بر سد به اینکه این  خیانت بر مبنای دروغگویی هم باشد.

میرزایی نیکو ادامه داد: از همان نشست‌های اولیه کمیسیون تلفیق فضاسازی‌ها و جنجال‌آفرینی‌ها برای رد کلیات  بودجه از سوی جمعی خاص کلید خورد چنانچه در روز بررسی و رای گیری کلیات  بودجه در کمیسیون تلفیق بیش از ۱۰۰ پیامک در حمایت از رد  بودجه برای من ارسال شد، پیامک‌هایی که بعضا تهدیدآمیز و برخی دیگر با ادبیاتی تند و زشت خواستار رد کلیات  لایحه بودجه از سوی اعضای کمیسیون تلفیق بودند.

وی افزود: برخی در هر فضا و شرایطی به دنبال تضعیف دولت و برنامه هایش هستند برایشان  فرق نمی‌کند تصویب برجام باشد یا پیوستن به FATF و حتی رای دادن به کلیات  لایحه بودجه، متاسفانه این جمع فقط و فقط می‌خواهند با ایجاد بی‌نظمی و هرج و مرج به مقصود خود برسند.

این عضو فراکسیون امید تاکید کرد: برخی ها با هرج و مرج‌آفرینی هویت می‌گیرند و در بحث بودجه هم چون  بی‌قانونی برایشان بهتر از داشتن حتی قانون‌نویسی بد است، ترجیح می‌دهند که مسیر را به سمت بی‌قانونی ببرند تا در فضای متزلزل و غبار آلود به صید سیاسی‌شان برسند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه