«ناجا مسوولیت تعدادی از کشته‌های آبان را پذیرفت» تکذیب شد

شفقنا نوشت: رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید انتشار بخشی از محتوای مصاحبه‌ای با عنوان «نیروی انتظامی مسئولیت تعدادی از کشته‌های آبان را پذیرفت» از سوی پایگاه خبری «اعتماد آنلاین» را تکذیب کرد.

به گزارش سایت خبری پلیس، پیش از ظهر امروز یک پایگاه خبری گفت و گویی با «جلال میرزایی» چهره اصلاح‌طلب و نماینده مردم ایلام در مجلس درباره حوادث آبان ماه و تعداد کشته شدگان این اعتراضات منتشر کرد که در خبر «اعتماد آنلاین» به نقل از این نماینده مجلس شورای اسلامی آمده است: «نیروی انتظامی مسئولیت بخشی از کشته شدگان اعتراضات آبان ماه را بر عهده گرفته است».

در ادامه خبر این رسانه به نقل از عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی آمده است؛ «مسئولیت تعدادی از کشته شدگان را نیروی انتظامی پذیرفته است، در این باره نیاز داریم گزارشی شفاف از تعداد کشته‌ها و نحوه کشته شدگان ارائه شود.»

این اظهارات در حالی به نقل از این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایگاه خبری «اعتماد آنلاین» منتشر شد که «جلال میرزایی» دقایقی پیش این اظهارات را تکذیب کرد و گفت: بنده چنین اظهاراتی نداشته ام و از خبرنگار «اعتماد آنلاین» خواستم مطلب را اصلاح کند.

این نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی تاکنون گزارشی درباره حوادث اخیر به مجلس شورای اسلامی ارائه نکرده؛ بنابراین چگونه ممکن است که بنده بدون دریافت گزارشی از سوی نیروی انتظامی، چنین اظهاراتی داشته باشم!

گفتنی است، اظهارات اشاره شده منتسب به «میرزایی» درباره نیروی انتظامی دقایقی پیش، از خبر پایگاه خبری «اعتماد آنلاین» حذف شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن