کشاورز تغییرات وزارت کشاورزی را کلید زد

«مهندس عباس کشاورز» سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در حکمی «دکتر محمدرضا صفری» رییس سازمان نظام دامپزشکی کشور را به عنوان مشاور و سرپرست امور استان‌های این وزارتخانه منصوب کرد. وی جایگزین محمود فتاح الجنان شد.

به گزارش انصاف نیوز، همچنین سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در حکمی جداگانه محمدرضا درگاهی را به سمت سرپرست قائم مقامی وزیر در امور حقوقی و مجلس منصوب کرد.

در حکم سرپرست قائم مقامی وزیر در امور حقوقی و مجلس آمده است: انشاء الله ضمن تعامل سازنده و هماهنگی با کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی به ویژه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و کلیه نمایندگان محترم و با همکاری معاونین و روسای سازمان‌ها، مدیران عامل موسسات و شرکت‌های تابعه در جهت اهداف بخش کشاورزی اهتمام ورزید.

درگاهی در کارنامه‌ی کاری خود، ریاست سازمان حفظ نباتات کشور و ریاست مرکز حراست وزارت جهادکشاورزی را دارد. پیش از او، محمدعلی جوادی عهده دار این مسوولیت بود.

در حکم دیگری از سوی عباس کشاورز، حسن عباسی معروفان به سمت مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام منصوب شد. در بخشی از این حکم آمده است: به استناد صورتجلسه ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت پشتیبانی امور دام، به موجب این حکم به سمت عضو موظف هیات مدیره و مدیرعامل منصوب می‌شوید.

همچنین در حکمی جداگانه از سوی سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، به استناد صورتجلسه ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت پشتیبانی امور دام، محمدرضا حزینی به سمت عضو علی البدل منصوب شد.

بنابراین گزارش مدیرعامل قبلی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به اتهام اخلال در نظام توزیع کشور بازداشت شده بود.

حمایت نماینده ولی فقیه از عباس کشاورز برای وزارت کشاورزی

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن